Wydarzenia

Szlachetna Paczka od Śląska Wrocław

2016-12-07 14:00:00
Zawodnicy i pracownicy Śląska Wrocław przyłączyli się do akcji charytatywnej "Szlachetna Paczka".
Na przedświąteczne zakupy wybrali się kapitan zespołu Piotr Celeban, Mariusz Pawelec, Łukasz Wiech, drugi trener Śląska Dariusz Dudek oraz pracownicy wrocławskiego klubu. Delegacja WKS-u na sklepowych półkach wyszukiwała rzeczy najpotrzebniejszych, które przydadzą się wybranej rodzinie w codziennym życiu, ale też nie zabrakło produktów spożywczych i słodkości. Całość w ramach „Szlachetnej Paczki” przekażemy potrzebującej rodzinie. 
- Zbliżają się świętą, więc na pewno dodatkowa pomoc przyda się osobom, które tej pomocy najbardziej potrzebują. My z naszej strony bardzo chętnie wybraliśmy się na zakupy i kupiliśmy bardzo przeróżne rzeczy. Mamy nadzieję, że tym gestem sprawimy komuś dużo radości i nadchodzące święta będą jeszcze milsze – mówi Piotr Celeban. 
Zakupy, które ledwo zmieściły się do trzech wózków sklepowych, przetransportowane zostały do budynku klubowego przy Oporowskiej, skąd w najbliższym czasie trafią do wyznaczonej rodziny. Mamy nadzieję, że umilą one najbliższe święta i dadzą dużo radości! 
Autor: Biuro Prasowe Śląska Wrocław, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również