Wydarzenia

Szymon Mikołajczak asystentem kierownika I zespołu

2019-01-17 16:00:00
Szymon Mikołajczak został asystentem kierownika Zbigniewa Słobodziana w sztabie szkoleniowym pierwszego zespołu Śląska Wrocław.
Nowy asystent od najmłodszych lat związany jest z WKS-em. Początkowo jako kibic, prowadził nawet doping podczas meczów na stadionie przy ul. Oporowskiej, a potem spełniając swoje marzenie i rozpoczynając pracę w klubie. Najpierw w dziale marketingu, następnie jako kierownik II drużyny i zespołu Centralnej Ligi Juniorów. Jest również inicjatorem ligi Śląsk Wrocław PRO, czyli rozgrywek piłki nożnej przeznaczonych dla pracowników firm i grup znajomych, która pod jego kierownictwem od lat świetnie prosperuje.
 
Szymon to bardzo pozytywna postać społeczności Śląska Wrocław. Zagorzały fan, który na każdym kroku powtarza, że wykonuje pracę swoich marzeń.
 
Poza obowiązkami przy I zespole nadal będzie on pełnił funkcję kierownika zespołu rezerw i drużyn młodzieżowych akademii piłkarskiej oraz obowiązki koordynatora rozgrywek Śląsk Wrocław Pro. Życzymy powodzenia w nowej roli! #ToJestTwójKlub, Szymon!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również