Wydarzenia

Taxi Grosz nowym partnerem Śląska

2018-07-31 11:59:00
Grono partnerów biznesowych Śląska Wrocław powiększyło się o kolejną lokalną firmę. Wrocławski klub nawiązał współpracę z Taxi Grosz.
Kibice korzystając z usług firmy, będą wspierać swój klub. Im więcej bowiem przejazdów w ciągu miesiąca wykonają pojazdy Taxi Grosz, tym większe środki trafią na konto Śląska Wrocław. Współpraca dotyczyć będzie także promocji klubu. Wszystkie samochody Taxi Grosz poruszając się po terenie całego miasta i okolic, będą reklamowały mecze WKS-u. 
 
- Cieszymy się z nawiązania współpracy z kolejną wrocławską firmą. Chcemy, żeby Śląsk skupiał wokół siebie lokalny biznes i to jest kolejny element tego planu. Dla nas jest też ważne, że sama firma utożsamia się z klubem, a jej pojazdy będą promować Śląsk Wrocław – podkreśla Wojciech Nowak, wiceprezes zarządu wrocławskiego klubu. 
 
Nowy partner przygotował specjalną ofertę dla kibiców WKS-u. Po pobraniu aplikacji mobilnej Taxi Grosz, można otrzymać 10% rabatu na kurs. Wystarczy w odpowiednie pole wpisać hasło: WKSSLASK
 
- Śląsk to jedna z największych wrocławskich marek, dlatego cieszymy się z możliwości współpracy z tak renomowanym klubem. Myślę, że kibice będą zadowoleni z naszych usług. Co ważne, korzystając z nich, będą wspierać swój klub – mówi Michał Żygadło, właściciel Taxi Grosz.
 
Taxi Grosz należy do grona największych korporacji taksówkarskich we Wrocławiu. Głównym celem firmy jest organizacja taksi świadczącego swoje usługi tanio i na wysokim poziomie. Priorytet firmy – bycie profesjonalną i zadowalać klientów umiejętnościami oraz lojalną polityką cenową – tanio i solidnie. Taxi Grosz posiada własną aplikację mobilną i nowoczesny system rozliczeń, dzięki którym szybko dotrzesz do celu. 
 
Aplikację mobilną można pobrać, klikając TUTAJ. 
 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również