Wydarzenia

Terminarz kolejek 8-11 PKO Ekstraklasy

2019-08-20 21:00:00
Przedstawiamy szczegółowy terminarz ósmej, dziewiątej, dziesiątej i jedenastej kolejki PKO Ekstraklasy.

8. kolejka

 
Piątek, 13 września
 
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock (18:00)
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (20:30)
 
Sobota, 14 września
 
Raków Częstochowa - Arka Gdynia (15:00)
Lechia Gdańsk - Lech Poznań (17:30, TVP)
Korona Kielce - Wisła Kraków (20:00)
 
Niedziela, 15 września
 
Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź (15:00)
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (17:30)
 
Poniedziałek, 16 września
 
Cracovia - Piast Gliwice (18:00)
Mecz 4. kolejki: Wisła Płock - Legia Warszawa (20:30, lub wtorek 17 września - godzina do ustalenia)
  
 

9. kolejka

 
Piątek, 20 września
 
Piast Gliwice - Raków Częstochowa (18:00)
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (20:30)
  
Sobota, 21 września
 
ŁKS Łódź - Arka Gdynia (15:00)
Lechia Gdańsk - Korona Kielce (17:30)
Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin (20:00)
 
Niedziela, 22 września
 
Wisła Płock - Wisła Kraków (12:30)
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (15:00)
Cracovia - Legia Warszawa (17:30, TVP)
 
 

10. kolejka

 
Piątek, 27 września
 
Korona Kielce - Śląsk Wrocław (20:30)
 
Sobota, 28 września
 
Raków Częstochowa - Wisła Płock (15:00)
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (17:30, TVP)
Górnik Zabrze - Lech Poznań (20:00)
 
Niedziela, 29 września
 
Arka Gdynia - Piast Gliwice (12:30)
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (15:00)
Wisła Kraków - Cracovia (17:30)
  
Poniedziałek, 30 września
 
KGHM Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź (18:00)
 


11. kolejka

 
Piątek, 4 października
 
Wisła Płock - Arka Gdynia (18:00)
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (20:30) 
 
Sobota, 5 października
 
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa (15:00)
Lech Poznań - Wisła Kraków (17:30, TVP)
Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin (20:00)
 
Niedziela, 6 października
 
ŁKS Łódź - Korona Kielce (12:30)
Cracovia - Górnik Zabrze (15:00)
Piast Gliwice - Legia Warszawa (17:30)
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również