Wydarzenia

Terminarz rundy finałowej

2019-04-17 20:00:00
Na początek wyjazd do Kielc, na koniec starcie u siebie z Arką. Prezentujemy terminarz Śląska w rundzie finałowej LOTTO Ekstraklasy.
Terminarz Śląska w rundzie finałowej:
 
31. kolejka
Poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 18:00
Korona Kielce - Śląsk Wrocław

32. kolejka
Czwartek, 25 kwietnia 2019, 20:30
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

33. kolejka
Niedziela, 28 kwietnia 2019, 18:00
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

34. kolejka
Niedziela, 5 maja 2019, 15:30
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław

35. kolejka
Sobota, 11 maja 2019, 15:30
Śląsk Wrocław - Wisła Płock

36. kolejka
Wtorek, 14 maja 2019, 20:30
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław

37. kolejka
Sobota, 18 maja 2019, 15:30
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Dokładny terminarz:

31. kolejka:
 
 
 
Sobota, 20 kwietnia 2019
 
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (15:30, Canal+ Sport / TVP)
KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (18:00, nSport+)
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (18:00, Canal+ Sport)
Legia Warszawa - Cracovia (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)
 
 
 
Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Wisła Kraków - Wisła Płock (15:30, Eurosport 1)
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec (15:30, Canal+ Sport)
Korona Kielce - Śląsk Wrocław (18:00, Canal+ Sport)
Górnik Zabrze - Arka Gdynia (18:00, Eurosport 1)
 
 
 
32. kolejka:
 
 
 
Wtorek, 23 kwietnia 2019
 
Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Eurosport 1)
Cracovia - Jagiellonia Białystok (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)
 
 
 
Środa, 24 kwietnia 2019
 
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (18:00, Canal+ Sport)
Lech Poznań - Legia Warszawa (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)
 
 
 
Czwartek, 25 kwietnia 2019
 
Wisła Płock - Korona Kielce (18:00, Canal+ Sport)
Arka Gdynia - Miedź Legnica (18:00, Eurosport 2)
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (20:30, Eurosport 2)
 
 
 
33. kolejka:
 
 
 
Piątek, 26 kwietnia 2019
 
KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (18:00, Eurosport 2)
Piast Gliwice - Cracovia (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)
 
 
 
Sobota, 27 kwietnia 2019
 
Pogoń Szczecin - Lech Poznań (18:00, Canal+ Sport)
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)
 
 
 
Niedziela, 28 kwietnia 2019
 
Miedź Legnica - Wisła Płock (13:00, Canal+ Sport)
Korona Kielce - Arka Gdynia (15:30, nSport+)
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (18:00, Canal+ / Canal+ 4K)
 
 
 
Poniedziałek, 29 kwietnia 2019
 
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec (18:00, Eurosport 1)
 
 
 
34. kolejka:
 
 
 
Piątek, 3 maja 2019
 
Wisła Płock - Arka Gdynia (18:00, Eurosport 2)
Górnik Zabrze - Wisła Kraków (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)
 
 
 
Sobota, 4 maja 2019
 
Korona Kielce - Miedź Legnica (15:30, nSport+)
Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Canal+ Sport)
Legia Warszawa - Piast Gliwice (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)
 
 
 
Niedziela, 5 maja 2019
 
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław (15:30, Canal+ Sport)
Cracovia - Lechia Gdańsk (18:00, Canal+ / Canal+ 4K)
 
 
 
Poniedziałek, 6 maja 2019
 
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (18:00, Eurosport 1)
 
 
 
35. kolejka:
 
 
 
Piątek, 10 maja 2019
 
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (18:00, Eurosport 2)
Wisła Kraków - Korona Kielce (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)
 
 
 
Sobota, 11 maja 2019
 
Śląsk Wrocław - Wisła Płock (15:30, nSport+)
Miedź Legnica - Górnik Zabrze (18:00, Canal+ Sport)
Cracovia - Lech Poznań (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)
 
 
 
Niedziela, 12 maja 2019
 
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (13:00, Canal+ Sport)
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (15:30, Canal+ Sport)
Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Canal+ / TVP / Canal+ 4K)
 
36. kolejka:
 
 
 
Poniedziałek, 13 maja 2019
 
Arka Gdynia - Wisła Kraków (18:00)
 
 
 
Wtorek, 14 maja 2019
 
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław (20:30)
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce (20:30)
Górnik Zabrze - Wisła Płock (20:30)
 
 
 
Środa, 15 maja 2019

Lech Poznań - Lechia Gdańsk (20:30, TVP)
KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia (20:30)
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (20:30)
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (20:30)
 


37. kolejka:
 
 
 
Sobota, 18 maja 2019
 
Wisła Kraków - Miedź Legnica (15:30)
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (15:30)
Korona Kielce - Górnik Zabrze (15:30)
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec (15:30)
 
 
 
Niedziela, 19 maja 2019

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (18:00)
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin (18:00)
Piast Gliwice - Lech Poznań (18:00)
Cracovia - Pogoń Szczecin (18:00)
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również