Wydarzenia

Trakcja System właścicielem Loży S-VIP

2019-04-04 08:30:00
Firma Trakcja System jest właścicielem loży S-VIP na Stadionie Wrocław. Dziękujemy za zaufanie!
Trakcja System Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma ze stuprocentowym kapitałem polskim o ugruntowanej już pozycji na wymagającym i konkurencyjnym rynku kolejowym.
 
Oferuje kompleksowe wykonanie specjalistycznych usług budowlanych i projektowych w obszarze kolejowej sieci elektroenergetycznej. Na swoim koncie ma już ponad 350 kilometrów przebudowanej sieci trakcyjnej i ilość ta ciągle rośnie.
 
Filarem spółki jest wysoce wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna posiadająca stosowne uprawnienia i co najmniej kilkunastoletni staż pracy w branży kolejowej, otwarta na nowe wyzwania realizowanych kontraktów. W ostatnim czasie spółka  zwiększyła swój potencjał kadrowy trzykrotnie.
 
Spółka dysponuje również nowoczesną, stale rozbudowywaną bazą sprzętowo-transportową. W parku maszynowym znajduje się między innymi palownica dwudrogowa PV 15RPR, pociągi sieciowe typu PSM pociąg sieciowy PUSiO-06, koparki dwudrogowe, samochody dwudrogowe z podnośnikiem koszowym oraz inne maszyny kolejowe.
 
Dbałość o wysokie standardy wykonywanych prac potwierdza fakt otrzymania w ubiegłym roku Certyfikatu Systemu Jakości ISO 9001.
 
Naszemu partnerowi życzymy wielu niezapomnianych wieczorów na meczach Śląska! 
 
Aby poznać szczegóły oferty biznesowej Śląska, zapraszamy TUTAJ.

 

Zobacz również