Wydarzenia

Trakcja System właścicielem loży S-VIP na kolejny sezon!

2019-07-26 17:30:00
Firma Trakcja System w sezonie 2019/20 również będzie najemcą loży S-VIP na Stadionie Wrocław! Dziękujemy za zaufanie i życzymy wielkich emocji na meczach Śląska!
Trakcja System Sp. z.o.o to firma z ugruntowaną pozycją na rynku kolejowym, ze stuprocentowym polskim kapitałem. W jej ofercie znajduje się m.in. wykonywanie specjalistycznych usług budowlanych i projektowych w obszarze kolejowej sieci elektroenergetycznej. 
 
Spółka opiera swoją działalność na wysoce wykwalifikowanej kadrze inżynieryjno-technicznej, która posiada kilkunastoletni staż pracy w branży kolejowej.
 
Trakcja System dysponuje również nowoczesną, stale rozbudowywaną bazą sprzętowo-transportową. W parku maszynowym znajduje się między innymi palownica dwudrogowa PV 15RPR, pociągi sieciowe typu PSM pociąg sieciowy PUSiO-06, koparki dwudrogowe, samochody dwudrogowe z podnośnikiem koszowym oraz inne maszyny kolejowe. Więcej na www.trakcjasystem.pl.
 


Cieszymy się, że kolejny Partner Klubu zdecydował się na przedłużenie wynajmu loży S-VIP na Stadionie Wrocław. Więcej o naszej ofercie biznesowej można przeczytaćTUTAJ.
 
Autor: Grzegorz Krawczyk

Zobacz również