Wydarzenia

Transmisja na żywo z prezentacji i sparingu

2019-07-14 09:00:00
Pora na ostatni sparing przed startem ligi! Poza meczem z Wartą na Oporowskiej dziś prezentacja drużyny Śląska i nowych koszulek meczowych na sezon 2019/20. Zapraszamy na transmisję live z niedzieli na Oporowskiej.

To już ostatni sparing WKS-u podczas przygotowań do nowego sezonu. Po dwóch meczach w Trzebnicy (wygrana i porażka) oraz trzech w Słowenii (trzy zwycięstwa) pora na spotkanie we Wrocławiu! Wrocławianie o 17 zagrają z Wartą Poznań, a my - podobnie jak wszystkie poprzednie sparingi - pokażemy ten mecz na żywo, z komentarzem na koncie YouTube Śląska Wrocław.

Niedziela we Wrocławiu to jednak nie tylko mecz z zespołem z Poznania. Przed spotkaniem, o 15:30 (otwarcie bram już o godz. 15), odbędzie się prezentacja drużyny i nowych strojów meczowych na sezon 2019/20. Wstęp wolny, więc serdecznie zapraszamy na legendarną Oporowską do oglądania, kibicowania i... kupowania nowej koszulki! Kto nie może pojawić się tego dnia na stadionie, uspokajamy - także prezentację planujemy pokazać w transmisji na żywo.

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również