Wydarzenia

Trenuj z nami – Projekt Ekstra Klub!

2018-09-06 12:30:00
Zapraszamy na bezpłatne treningi z Akademią Piłkarską Śląska Wrocław prowadzone przez nasz sztab trenerski. Najlepsi mają szansę dołączyć do nas na stałe.
Treningi przeznaczone są dla chłopców i dziewcząt z roczników 2012 i 2013, ale mile widziani są wszyscy zainteresowani. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i środę o godzinie 17:00 bez względu na warunki atmosferyczne na boisku na terenie Akademii Wychowania Fizycznego. Dokładny adres: Pola Marsowe (Stadion Olimpijski) - ul. Paderewskiego 35.
 
Na treningi nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy przyjść i zgłosić chęć udziału trenerowi prowadzącemu. Najlepsi zawodnicy mają szansę dołączyć na stałe do Akademii Śląska Wrocław!
 
Kontakt: mludwik@slaskwroclaw.pl
 
Treningi realizowane są w ramach ogólnopolskiego projektu EKSTRA KLUB organizowanego wspólnie z Ekstraklasą oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki. Program jest zupełnie bezpłatny i dedykowany dzieciom i młodzieży od 6 do 16 ego roku życia.
 
Zajęcia prowadzić będą klubowi trenerzy. To przede wszystkim trening typowo piłkarski, zawierające w sobie elementy edukacyjne i ogólnorozwojowe.

 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również