Wydarzenia

Trójkolorowi po meczu z Miedzią

2018-09-08 16:00:00
Igors Tarasovs i Jakub Wrąbel skomentowali porażkę Śląska z Miedzią 0:3 w meczu towarzyskim.
Igors Tarasovs: Do meczu podeszliśmy po ciężkiej tygodniowej pracy. Graliśmy na zmęczeniu i wynik jednoznacznie mówi, że spotkanie nam nie wyszło. Pracujemy dalej, dobrze że przegrywamy w sparingu, a nie meczu ligowym. W ekstraklasie nie ma miejsca na taką grę i na pewno w meczu derbowym zaprezentujemy się znacznie lepiej. Przede wszystkim na większej świeżości.

Wracam po dłuższej przerwie i na pewno nie jestem jeszcze w optymalnej formie. Dziś zagrałem 65 minut, czuję się dobrze, pracuję z całym zespołem i lada chwilę znów będę w stu procentach gotowy do gry.
 
Jakub Wrąbel: Mamy za sobą bardzo ciężki tydzień, w którym trener postawił na bieganie, co pewnie było widoczne w meczu z Miedzią. Nie możemy jednak przegrywać tak wysoko i dobrze, że stało się to w meczu sparingowym. Przed nami derby, musimy do nich podejść z otwartymi głowami i walczyć o zwycięstwo.
 
Zagrałem tak naprawdę pierwszy mecz od okresu przygotowawczego. Straciłem jedną bramkę, więc nie mogę być do końca zadowolony z mojej gry. Z kilku groźnych sytuacji udało mi się jednak wyjść obronną ręką, więc oceniam występ bardziej na plus.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również