Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Lechem Poznań

2014-10-29 11:00:00
2
Już 2 listopada Śląsk Wrocław zmierzy się na własnym stadionie z Lechem Poznań. Zapraszamy do zakupu biletów na ten mecz!

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Lechem Poznań na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 26 zł (ulgowy 21 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 31 zł (ulgowy 25 zł). 

 

Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 42 zł (ulgowy 34 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 47 zł (ulgowy 38 zł). 

 

Spotkanie z Lechem będzie również kolejną okazją do odwiedzenia nowego sektora rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci kosztuje w przedsprzedaży jedynie 26 zł (ulgowy 21 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet ulgowy). Więcej informacji o SR w zakładce SEKTOR RODZINNY.

 

Bilety można dostać w piętnastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.

 

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.


Spotkanie Śląska Wrocław z Lechem Poznań odbędzie się w niedzielę, 2 listopada, o godz. 15:30 na Stadionie Wrocław.

 

UWAGA!

 

W sobotę, 1 listopada, bilety będzie można kupić jedynie w punkcie sprzedaży zlokalizowanym na Dworcu Autobusowym POLBUS-PKS, w kasie nr 5, która czynna będize w godz. 7-21.

Zobacz również