Wydarzenia

Twitter po wygranej z Bruk-Betem

2017-03-18 13:30:00
Na Twitterze pojawiło się mnóstwo komentarzy odnośnie meczu Śląska w Niecieczy. WKS zwyciężył 2:1, a my wybraliśmy dla Was najciekawsze ćwierknięcia.
Zapraszamy na nasze oficjalne konto w serwisie Twitter! Znaleźć można je tutaj: Śląsk Wrocław Twitter.
 
Nasi kibice różnie interprtują zwycięstwo Śląska, a my doceniamy kreatywność, wiarę, zaangażowanie i poczucie humoru. Zobaczcie, jakie treści pojawiły się na Twitterze po wygranej Śląska z Bruk-Betem Termaliką. Równocześnie zachęcamy do dołączenia do naszej "twitterowej" rodziny!

1. Ten mecz musieliśny wygrać...2. ... i wygraliśmy!


Tom o nas pamięta! My o nim również i życzymy powodzenia w dalszej karierze!3. Zwycięstwo nie byłoby możliwe bez niezawodnego Roberta Picha, który zdobył już piątą bramkę od powrotu do Śląska, czyli od... sześciu meczów. W Niecieczy trafił po pięknej akcji drużyny i asyście Morioki.4. Na pochwały zasłużyli również inni piłkarze WKS-u...

... potwierdzający wysoką formę Joan Angel Roman


... nieskuteczny, ale groźny w ataku Ryota Morioka (w Niecieczy z asystą przy golu Picha)... obchodzący w dniu meczu 36. urodziny Mariusz Pawełek, który wrócił między słupki w trudnym momencie... Adam Kokoszka, zdobywca decydującej bramki, wybrany zawodnikiem meczu w głosowaniu widzów Canal+Sport


... i inni!4. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się bardzo głośne video ze świętowania wygranej w szatni WKS-u. Jak my (też) to kochamy!5. Na koniec zostawiliśmy najlepsze. Urban w mokasynach, western o Pichu, problemy z iglicą i sprostowanie Janusza Piechocińskiego - czyli poczucie humoru twitterowiczów znów zaskakuje!


Redaktor Twarowski jak zwykle celnie i z charakterystyczną dla siebie nutką szydery. To prawda, że byliśmy nieskuteczni, ale wygrana jest jak najbardziej zasłużona.


Skoro gramy w "LOTTO Ekstraklasie" nie mogło zabraknąć tematu niedawnej kumulacji. Szczęśliwym wygranym okazał się Adam Kokoszka!


Zapraszamy (na Stadion Wrocław) i do kin!

Dziękujemy za Waszą aktywność i wszystkie ćwierknięcia dotyczące Śląska i naszych meczów. Zachęcamy do oznaczania nas we wpisach na Twitterze (@SlaskWroclawPl) i odwiedzania oficjalnego profilu klubu: Śląsk Wrocław Twitter
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również