Wydarzenia

U11: Dobry styl i cenne doświadczenie

2020-02-16 10:00:00
Zespół U11 na ćwierćfinale zakończył swoje zmagania w turnieju o Puchar Prezesa PZPN-u. Młodzi Trójkolorowi zostali docenieni przez obserwatorów i z podniesioną głową mogą wrócić do Wrocławia.
Zespół trenera Franczaka fazę grupową rozpoczął od meczu z Widokiem Skierniewice. Inauguracja była udana, ponieważ zakończyła się zwycięstwem 1:0. W kolejnym spotkaniu Trójkolorowi zmierzyli się ze Stilonem Gorzów i wygrali 2:0. Na zakończenie fazy grupowej, rywalem Śląska była Olimpia Grudziądz. WKS nie dał szans przeciwnikowi i wygrał aż 6:1.

Po niezwykle udanej fazie grupowej i zgarnięciu kompletu zwycięstw, wrocławianie awansowali do ćwierćfinału, gdzie czekała na nich Arkonia Szczecin. Tutaj niestety nie było już tak dobrze, jak w poprzednich spotkaniach. Młodzi piłkarze Śląska przegrali 1:2 i zakończyli swoje zmagania w turnieju. Ich występ został jednak doceniony przez obserwatorów, którzy zwrócili uwagę na znakomitą grę z piłką przy nodze podopiecznych trenera Franczaka.

Komplet wyników Śląska Wrocław U11:

Faza grupowa

Śląsk Wrocław - Widok Skierniewice 1:0
Śląsk Wrocław - Stilon Gorzów Wielkopolski 2:0
Śląsk Wrocław - Olimpia Grudziądz 6:1

Ćwierćfinał

Śląsk Wrocław - Arkonia Szczecin 1:2

Skład Śląska: Jakub Litwin, Tomasz Pytlak, Dominik Kleczewski, Bartosz Bremer, Mateusz Moskaluk, Karol Siuta, Ignacy Czarkowski, Antoni Błaszczyk, Tymon Gabryś, Jakub Kadej
Autor: Grzegorz Krawczyk

Zobacz również