Wydarzenia

U11: Złota drużyna

2018-11-20 12:00:00
Zespół U11 trenera Stasiuka z kolejnym wyróżnieniem. Tym razem młodzi piłkarze Śląska okazali się najlepsi w silnie obsadzonym turnieju, który odbył się na boiskach piłkarskich obiektu Olimpijski FC.
Zawody dla rocznika 2008 odbyły się w sobotni poranek. Do turnieju przystąpiło 16 zespołów, a zielono-biało-czerwone barwy reprezentowała drużyna Macieja Stasiuka. Świetna postawa Trójkolorowych zaowocowała pierwszym miejsce, pozostawiając w pokonanym polu m.in. Akademię Piłkarską Reissa, Zagłębie Lubin, Miedź Legnica i Olympic Wrocław. Warto podkreślić, iż w fazie finałowej nasz zespół zdobył komplet punktów, zdobywając dwanaście bramek, tracąc zaledwie jedną.

Gratulacje należą się całej drużynie, ale na osobne wyróżnienie solidnie zapracował Bartek Borowy, który otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnika - MVP turnieju.
 
- Cieszy przede wszystkim dobra i równa dyspozycja moich zawodników, którzy tydzień wcześniej udali się do Pragi, gdzie w meczu kontrolnym pokonali Spartę Praga - chwali swój zespół trener Maciej Stasiuk.
 
Panowie, oby tak dalej!
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również