Wydarzenia

U12 i U13: Tydzień dobrej pracy

2018-01-27 15:00:00
Zespoły U12 Kamila Domagalskiego i U13 Macieja Bielskiego mają za sobą wartościowy obóz w Krośnie.
Wrocławianie na zgrupowaniu przebywali siedem dni. Rozpoczęli je w niedzielę (21.01), a zakończyli w sobotę (27.01) meczami kontrolnymi. - Praktycznie cały tydzień spędziliśmy razem i mogliśmy wykonać sporo pracy, zarówno indywidualnej z piłkarzami, jak i zespołowej – zachwala trener Domagalski.

 
W pierwszym dniu obozu na Trójkolorowych czekały testy szybkościowe i zwinnościowe, a wyniki wpłynęły na dobór obciążeń treningowych. W kolejnych dniach zawodnicy mieli dwa treningi piłkarskie na boisku pod balonem i jeden funkcjonalny w hali. - Dodatkowo każdy dzień kończyliśmy wieczorną odprawą, na której skupialiśmy się na wyznaczaniu indywidualnych celów dla każdego zawodnika. Nagrywaliśmy również fragmenty treningów i meczów, a następnie pokazywaliśmy je zawodnikom, aby mieli informację zwrotną na temat wykonywanej przez siebie pracy. – dodaje trener.
 
Nie tylko jednak ciężką pracą stał obóz w Krośnie. Zespoły miały sporo zajęć integracyjnych, treningów regeneracyjnych na basenie, a wszystko wieńczyły po dwa mecze kontrolne. 

 
Zespół U12 Kamila Domagalskiego mierzył się z rówieśnikami z Beniaminka Krosno, a sparing zakończył się wysokim zwycięstwem zielono-biało-czerwonych (24:4). W sobotę w drodze powrotnej do Wrocławia drużyna zagra jeszcze się w Krakowie z Akademią Wisły.
 
Również drużyna U13 Macieja Bielskiego rozegrała sparing z Beniaminkiem Krosno. Trójkolorowi wygrali 18:10, a w drodze powrotnej do Wrocławia zmierzą się jeszcze z Garbarnią Kraków. 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Śląsk Wrocław, Beniaminek Krosno

Zobacz również