Wydarzenia

U13 i U14: Legia pokonana

2018-03-29 11:00:00
W środę zespoły U13 trenera Bielskiego i U14 trenera Wołczka wybrały się do stolicy, by zmierzyć się z rówieśnikami Legii. Efekt? Do Wrocławia wrócili z dwoma wygranymi!
Oba spotkania stały na wysokim poziomie, co cieszy przede wszystkim kadrę szkoleniową naszych drużyn. W meczu U13 Śląsk od początku narzucił warunki gry i już w pierwszej połowie prowadził 2:0. Po zmianie stron padło znacznie więcej bramek, ale ostatecznie Trójkolorowi wygrali 6:4. Hattrickiem popisał się Marciniszyn, dwie dołożył Kruk i jedną Murat
 
W meczu U14 widzieliśmy równie zacięty bój. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy, ale po zmianie stron wrocławianie zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Zwycięstwo 2:0 jest zasługą bramek Bartonia i Zabrzeskiego
 
U13: Legia - Śląsk 3:6
Bramki: 3x Marciniszyn, 2x Kruk i Murat
Skład: Ģłogowski, Butra, Lipiński, Pajączek, Myszkowski, Bujoczek, Wołczek, Siewiera, Marciniszyn, Gruszecki. Ponadto grali: Sobolewski, Murat, Ostaszewski, Ćwikła, Bachar, Iwaszko, Kruk.
 
U14: Legia - Śląsk 0:2
Bramki:  Bartoń i Zabrzeski 
Skład: Łukawski, Michalski,  Matuszko, Wiśniewski, Purkowski, Janicki, Gersterstein, Tkaczyk, Baj, Łapa, Bartoń. Ponadto grali: Seweryn, Jundził,  Zawadzki, Rusinowicz, Łyszczarzyk, Jezierski,  Korba, Zabrzeski.
 
Autor: Michał Krzyminski

Zobacz również