Wydarzenia

U14: Sentymentalny początek

2018-08-28 18:00:00
Dla naszego trenera zespołu U14 miniony weekend był okazją do zmierzenia się z klubem, z którym był związany przez ostatnie 10 lat. Mowa o drużynie Przemysława Bednarka, która w pierwszej kolejce Dolnośląskiej Ligi Trampkarzy po dobrym meczu zremisowała z FC Wrocław Academy 1:1.
Spotkanie stało na dobrym poziomie, choć nie potoczyło się po myśli Trójkolorowych. WKS prowadził 1:0, w przekroju meczu miał jeszcze kilka okazji na podwyższenie wyniku, ale nie zdołał ich wykorzystać. Rywale natomiast dość szczęśliwie wyrównali dosłownie w ostatnich sekundach spotkania, gdyż sędzia nawet nie pozwolił wznowić gry Śląskowi. 
 
- Był to dla nas bardzo wartościowy mecz, gdyż mierzyliśmy się z dobrze zorganizowanym zespołem - mówi Przemysław Bednarek, trener Śląska U14. - Oczywiście dla mnie było to również wajątkowe spotkanie, ale na boisku nie było taryfy ulgowej. Spotkałem znajomych trenerów i zawodników, których prowadziłem w przeszłości, ale zawsze interesuje mnie jak najlepsza gra mojego zespołu. 

Dolnośląska Liga Trampkarzy

Śląsk Wrocław - FC Wrocław Academy 1:1
Bramka: Gruszecki

Śląsk (skład podstawowy): Sobolewski, Ćwikła, Gruszecki, Kitłowski, Kmiecik, Kruk, Lipiński, Wołczek, Maszkowski, Murat, Siewiera.
Autor: Michał Krzyminski

Zobacz również