Wydarzenia

U15: Wrócili na właściwe tory

2018-11-04 18:00:00
Po dość niespodziewanej porażce z Rozwojem Katowice zespół trenerów Wołczka i Piekielnego notuje dwa zwycięstwa w przeciągu kilku dni w Centralnej Lidze Juniorów U15.
Porażka dość niespodziewana, gdyż Śląsk, grając u siebie, wygrywał po pierwszej połowie już 2:0. Piłkarze Rozwoju jednak pokazali chrakter, strzelając w drugiej połowie trzy gole. Przegrana sprawiła, że Zagłębie Lubin umocniło się na pozycji lidera Centralnej Ligi Juniorów. 
 
Zespół trenerów Wołczka i Piekielnego szybko dostał okazję do rehabilitacji. W środku tygodnia zmierzył się w derbach z FC Wrocław Academy i po emocjonującym starciu Trójkolorowi wygrali 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Marcin Bartoń. 
 
W miniony weekend wrocławianie z kolei na wyjeździe zmierzyli się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Śląsk wykazał się ambicją, wygrywając spotkanie 2:1, choć po pierwszej połowie to Podbeskidzie prowadziło. 
 
Na dwie kolejki przed zakończeniem Centralnej Ligi Juniorów WKS jest wiceliderem tabeli ze stratą 9 punktów do Zagłębia Lubin. Przed wrocławianami jeszcze mecze z Miedzią Legnica i Odrą Opole. 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Karolina Pawłowska

Zobacz również