Wydarzenia

U16: Wyjazdowe trio

2018-05-03 00:00:00
Zespół U16 trenera Muzyki ma za sobą wymagający, ale owocny okres. W przeciągu tygodnia Trójkolorowi zaliczyli trzy mecze wyjazdowe, w których uzbierali 7 oczek. Warto dodać, że nasz zespół występuje w Dolnośląskiej Lidze Juniorów Młodszych U17.
WKS maraton rozpoczął 25 kwietnia spotkaniem wyjazdowym w Legnicy, który wygrał 3:1. Trzy dni później Trójkolorowych czekał kolejny mecz derbowy, tym razem w Głogowie z Chrobrym. To spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Z kolei 2 maja wrocławianie w delegacji zmierzyli się z zespołem Bobrzanie Bolesławiec.
 
- Był to nasz  trzeci wyjazd w ciągu tygodnia i przez to muszę przyznać, że mecz nie był porywającym widowiskiem. Zmęczenie zrobiło swoje i musieliśmy grać mądrze, oszczędzając nasze siły – mówi trener Muzyka. –  Teraz do końca tygodnia zespół ma wolne, ładujemy akumulatory po intensywnym kwietniu i od poniedziałku ruszamy dalej z treningami – dodaje. 

Śląsk U16 zajmuje 3 miejce w tabeli.
 
Bobrzanie Bolesławiec U17 - Śląsk U16  1:3
Bramki: Basiński, Mojka, Głowieńkowski. 
 
Skład: Tysiak - Mojka, Olczak, Łada, R.Bąk, Trochanowski, Polak, Mamis, Klimek, Fediuk, Basiński oraz Chrobot, Turkowyd, Petyniak, Wędzikowski, Draczyński, Tandereszczak, Głowieńkowski.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również