Wydarzenia

U17: Tylko i aż punkt [FOTO]

2018-10-08 09:45:00
Śląsk trenerów Muzyki i Franczaka przed własną publicznością tylko zremisował z Odrą Opole 1:1 (1:0) w Centralnej Lidze Juniorów U17, choć trzeba jasno przyznać, że z przebiegu spotkania jest to sprawiedliwy rezultat.
Śląsk po pierwszej połowie prowadził 1:0 po bramce Basińskiego w 21. minucie. WKS sprawiał wrażenie lepszej drużyny, grając spokojniej i mając niewielką przewagę w grze. Niestety obraz gry zmienił się w drugiej połowie. Rywale szybko wyrównali z rzutu karnego, a wrocławianie nie potrafili odpowiednio zareagować. Gra z obu stron była dość chaotyczna, ale kibice zgromadzeni na trybunach stadionu przy ulicy Oporowskiej nie mogli narzekać na nudy. Obie ekipy wypracowały sobie bowiem mnóstwo okazji bramkowych, ale żadnej nie zdołały zamienić na trafienia.
 
Ostatecznie Śląsk zremisował 1:1 z Odrą i może mówić o sporym niedosycie. W Centralnej Lidze Juniorów U17 rozpoczęła się runda rewanżowa. W pierwszym spotkaniu w Opolu również padł remis - 2:2.

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

Śląsk Wrocław - Odra Opole 1:1 (1:0)
Bramka: Basiński 21'

Śląsk: Korytkowski - Szymański, Dawid Bąk (41' Fediuk), Mamis, Wawrzyniak (55' Klimek), Basiński, Radek Bąk, Mojka, Petyniak, Stanczak, Wędzikowski (65' Turkowyd).
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również