Wydarzenia

U9: Piłkarski październik

2018-11-05 13:20:00
Październik był bardzo pracowitym miesiącem dla rocznika 2010 trenera Pacześnego. Gra, rywalizacja, wyjazdy i zadowalające efekty - tak można podsumować ten czas.
Priorytetem dla zespołu U9 jest granie na najwyższym możliwym poziomie i trenowanie według ściśle określonego systemu szoleniowego, który przyświeca akademii Śląska. Tylko w październiku młodzi piłkarze Śląska mają za sobą udział w wymagającym turnieju im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, który odbył się w Warszawie, a także szereg meczów kontrolnych z mocnymi przeciwnikami. 
 
Na przestrzeni ostatnich 5 tygodni wrocławianie mierzyli się m.in. z Escolą Varsovia, Rakowem Częstochowa, Lechem Poznań, Górnikiem Zabrze, Jagiellonią Białystok, Wigrami Suwałki, Zniczem Pruszków, Olympic Wrocław, FC Wrocław Academy, Parasolem Wrocław, Chrobrym Głogów, Odrą Opole czy Forzą Wrocław 2009. W październiku zespół również uczestniczył w profesjonalnej sesji zdjęciowej, której efektem są zdjęcia indywidualne oraz grupowe.
 
Przed drużyną równie intensywny listopad, a patrząc na zangażowanie chłopców, można być spokojnym o ich postawę na boisku. 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również