Wydarzenia

Uniknij kolejek. Kup bilet jeszcze dziś!

2016-03-04 12:28:00
Jutro derby Dolnego Śląska! Śląsk w sobotę o godzinie 18 podejmie na Stadionie Wrocław Zagłębie Lubin. Zachęcamy do kupna biletu on-line lub w jednym z naszych punktów.

Ze względu na zainteresowanie, jakim cieszy się najbliższy mecz zielono-biało-czerwonych, sugerujemy, by nie odkładać decyzji o zakupie wejściówki na ostatnią chwilę. Dlaczego warto zrobić to już dziś?

 

Po pierwsze, dziś jest taniej. Po drugie, ominą Cię kolejki przy kasach stadionu. Po trzecie, nasza nowa strona sprzedaży on-line sprawia, że kupno biletu przez internet jest naprawdę proste. Z jednego konta można nabyć teraz nawet 10 wejściówek!

 

Wystarczy zajrzeć na www.bilety.slaskwroclaw.pl. Bilety dostępne są także w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.


Przyłączamy się do prośby grupy Ultras Silesia, skierowanej do wszystkich osób wybierających się na trybunę B. Prosimy, aby przyszły na stadion co najmniej godzinę przed meczem.


Zobacz również