Wydarzenia

Urban: Lepsze warunki i inna gra

2017-01-20 18:20:00
- W drugiej połowie stworzyliśmy sporo ciekawych akcji i szkoda, że ostatecznie nie wygraliśmy - mówi Jan Urban po remisie 2:2 z Chrobrym Głogów.
Jan Urban: Lepsze warunki i od razu inne spotkanie. Dziś obie drużyny grały w piłkę, a dwa dni temu to było bardzo trudne. Można było oglądać dzisiejsze spotkanie, było trochę fajnych sytuacji. Trzeba przyznać, że do 30 minuty nie wyglądało to ciekawie, ale w drugiej połowie zbudowaliśmy wiele interesujących akcji i podbramkowych sytuacji. Szkoda, że straciliśmy gola na 2:2, bo mieliśmy okazje, by podwyższyć prowadzenie i wygrać to spotkanie.

Wobec kontuzji Augusto i Alvarinho brakowało nam trochę chłopaków, bo chcieliśmy, aby każdy zagrał po 45 minut. Stąd występ Repskiego i Kohuta. Spisali się dobrze, choć Kohut zagrał zbyt krótko, by coś wiecej o nim powiedzieć.

Mam nadzieję, że Alvarinho będzie mógł już w pełni trenować w Turcji. Jego uraz jest mniej poważny niż Augusto. On rehabilituje się w normalnym trybie, ale w Turcji bardziej liczę na powrót do treningów Alvarinho.

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również