Wydarzenia

Urban: Nie mieliśmy argumentów

2018-02-16 22:55:00
- Szybko to się skończyło, bo już koło 30. minuty Legia miała trzy bramki. My błyskawicznie odpowiedzieliśmy, ale rywale kontrolowali przebieg spotkania - mówi Jan Urban po porażce w Warszawie z Legią (1:4).
Jan Urban: Szybko to się skończyło, bo już koło 30. minuty Legia miała trzy bramki. My błyskawicznie odpowiedzieliśmy, ale rywale kontrolowali przebieg spotkania. Nie mieliśmy za bardzo argumentów, by stwarzać więcej sytuacji. Szukając pozytywów - cieszę się, że wystąpiło czterech młodych zawodników. Że mieli okazję zagrać na tym stadionie, przy tej publiczności. Legia dziś była po prostu lepsza. My musimy szykować się do następnego spotkania.
 
Wiem, że błędy popełniali dziś doświadczeni gracze. Niektórzy zagrali lepiej, niektórzy gorzej, jestem tego świadom.
 
Sebastian Bergier miał fajne momenty, znakomicie zachował się choćby przy bramce Picha. Im dalej w las, tym było widać, że brakuje mu troszkę sił. Musieliśmy zrobić zmianę. Obserwując jego grę na pewno można powiedzieć, że nie zjadła go trema. Przeskok z gry w juniorach był jednak duży - Sebastian musiał walczyć z bardzo twardymi obrońcami jak Remy i Pazdan. Ale to będzie bodziec dla niego, pokaże mu, że on może występować w takich meczach.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również