Wydarzenia

Urban: Oddaliśmy pierwszą połowę

2017-12-12 22:35:00
- Bardzo trudno wygrać spotkanie, jeśli oddaje się rywalom pierwszą połowę. Zareagowaliśmy na to w drugiej, ale okazało się to zbyt mało - mówi po meczu z Bruk-Bet Termaliką (1:2) Jan Urban, trener Śląska Wrocław.
Jan Urban: Bardzo trudno wygrać spotkanie, tym bardziej na wyjeździe, jeśli podaruje się rywalom pierwszą połowę. Tak było dziś. Bruk-Bet był zdecydowanie lepszym zespołem, strzelił dwa zasłużone gole. I miał sytuacje na więcej. 
 
Można być zadowolonym tylko z jednego: z tego, że zareagowaliśmy na złą pierwszą połowę w drugiej. Zdobyliśmy bramkę kontaktową i mecz był do odwrócenia. Mieliśmy okazje doprowadzić chociaż do remisu. Oddaliśmy jednak pierwszą połowę i pokarało nas za to.
 
Chrapek miał problem po kontuzji w meczu z Piastem. Był jednak gotowy do gry, dlatego zdecydowaliśmy się wpuścić go na boisko po przerwie. Wyglądaliśmy lepiej, ale też zupełnie inaczej się gra, przegrywając 0:2, a inaczej przy wyniku 0:0. Nie mieliśmy nic do stracenia w drugiej połowie, musieliśmy zareagować i zrobić wszystko, by doprowadzić do remisu. Walczyliśmy, ale to było za mało.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również