Wydarzenia

V edycja konkursu plastycznego "Oblicza kibicowania"

2017-04-08 07:00:00
Już po raz piąty uczniowie szkół podstawowych z Wrocławia i miast Fanklubów mogą wziąć udział w konkursie plastycznym "Oblicza kibicowania". Konkurs ma na celu pokazanie zjawiska kibicowania oczami najmłodszych fanów Śląska, którzy przy wykorzystaniu przyborów plastycznych będą mogli zobrazować emocje, jakie towarzyszą wizytom na Stadionie Wrocław. Poprzednie edycje pokazały, że uczniowie mają nieograniczoną wyobraźnię, a przy użyciu różnorodnych technik potrafią doskonale odwzorować ją na kartce papieru.
Motyw przewodni konkursu to oblicza kibicowania, a zgłoszone prace powinny przedstawiać kibiców piłkarskiego Śląska Wrocław w drodze na mecz, na stadionie lub po zakończonym widowisku.

Konkurs rozpoczyna się 5 kwietnia i potrwa do 27 kwietnia 2017r.

Wszystkie prace nadesłane na konkurs zostaną zaprezentowane na trybunie D Stadionu Wrocław podczas wystawy, która odbędzie się w maju 2017r. i potrwa do końca sezonu 2016/2017.

W konkursie mogą brać udział uczniowie klas 1-6 z województwa dolnośląskiego, którzy na potrzeby konkursu zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe: klasy 1-3 oraz klasy 4-6.

Nagroda główna obejmuje zwiedzanie Stadionu Miejskiego dla klasy zwycięzcy, bilety na mecz Śląska Wrocław oraz nagrodę indywidualną.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Autor: TS, Fot. Stowarzyszenie Kibice Razem

Zobacz również