Wydarzenia

Vacek: Dostaliśmy lekcję gry

2018-02-16 22:45:00
Kamil Vacek skomentował spotkanie z Legią. Śląsk przegrał w Warszawie 1:4.
Kamil Vacek: Bardzo chcieliśmy się dobrze przygotować na ten mecz. Legia była od początku bardzo agresywna, ale do momentu stracenia pierwszej bramki wyglądało to z naszej strony w miarę w porządku. Ten gol jakoś podciął nam skrzydła, a tak nie może się dziać. Popełnialiśmy bardzo dużo indywidualnych błędów i niemal każdy kończył się golem. Jesteśmy jedną drużyną, ale każdy musi zacząć poprawę gry od samego siebie. Dziś dostaliśmy lekcję od Legii.
 
Bardzo ciężko schodziło się do szatni po tej czwartej straconej bramce. Strzeliliśmy na 1:3, mieliśmy szansę na drugie trafienie i mogliśmy jeszcze coś zrobić. I wtedy padła ta czwarta bramka rywali... Taka przerwa to najgorsze co może być dla piłkarza.
 
Ciężko mi się mówi po takim meczu. Sam za siebie powiem, że nam nie idzie, że robimy za dużo indywidualnych błędów, a gdy padają po nich bramki to gra się bardzo ciężko. W naszej drużynie musi być więcej zaangażowania, każdy musi być agresywniejszy. Nie jest łatwo wygrywać, ale jeszcze trudniej przełknąć gorycz porażki. Teraz musimy pokazać, że jesteśmy razem jako drużyna.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również