Wydarzenia

Vacek: Trzymam kciuki za Piasta

2018-05-12 18:30:00
- Po spotkaniu trochę mi smutno, bo jestem byłym graczem Piasta, a ich sytuacja jest bardzo trudna. Mam nadzieję, ze się utrzymają i nadchodzący sezon będzie lepszy - zarówno dla Piasta, jak i dla mnie osobiście - mówi Kamil Vacek po meczu w 36. kolejce LOTTO Ekstraklasy.
Kamil Vacek: To był ważny mecz dla mnie. Takie jest życie piłkarza, nie zawsze się gra w pierwszym składzie. Bardzo się cieszyłem, że dziś miałem tę okazję. Jestem takim zawodnikiem, że trudno mi złapać odpowiednią formę, gdy gram mało. Każdego dnia robię wszystko, by dać trenerowi powód do wystawiania mnie. Jestem szczęśliwy, że wygraliśmy. 
 
Po spotkaniu trochę mi smutno, bo jestem byłym graczem Piasta, a ich sytuacja jest bardzo trudna. Mam bardzo dobre wspomnienia z Gliwic i trzymam za nich kciuki, by się utrzymali. Nie ma co ukrywać, gdy grałem w Piaście, udało nam się zrobić coś wyjątkowego, zdobyć wicemistrzostwo. Mieliśmy bardzo fajny zespół, a i dla mnie osobiście to był chyba najlepszy sezon w karierze. Mam nadzieję, że ten nadchodzący sezon będzie lepszy - zarówno dla Piasta, jak i dla mnie osobiście.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również