Wydarzenia

Vitezslav Lavička Trenerem Miesiąca!

2019-12-25 10:05:00
Vitezslav Lavička wybrany został najlepszym trenerem listopada PKO Ekstraklasy. To drugie wyróżnienie dla szkoleniowca WKS-u w tym sezonie. Wcześniej otrzymał podobną nagrodę za pracę w sierpniu.
Trudno mówić o niespodziance, ponieważ w listopadzie Śląsk w lidze nie miał sobie równych i wygrał wszystkie cztery spotkania! Wrocławianie odprawili kolejno Wisłę Płock (3:1), ŁKS Łódź (1:0), Wisłę Kraków (2:1) i Piasta Gliwice (3:0). Świetne wyniki oczywiście poparte zostały wcześniej ciężką pracą na treningach.

– Ta nagroda bardzo mnie cieszy, ale muszę podkreślić, że odbieram ją jako wyróżnienie dla całego klubu. To efekt wysiłków i zaangażowania naszego sztabu szkoleniowego, zawodników, pracowników oraz kibiców. Dziękuję w imieniu nas wszystkich - mówi Vitezslav Lavička po kolejnym triumfie w plebiscycie PKO Ekstraklasy.

Wyborów Trenera Miesiąca tradycyjnie dokonali szkoleniowcy wszystkich szesnastu klubów w PKO Ekstraklasie. Za listopad oceniali oni postawę swoich kolegów po fachu między 14., a 17. kolejką.

Gratulujemy, trenerze!
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również