Wydarzenia

W oczekiwaniu na Święta

2019-12-19 09:30:00
W środę wieczorem przy Oporowskiej Śląsk Wrocław wspólnie z ośrodkiem "Kibice Razem" zorganizował świąteczne spotkanie dla dzieci. Gościem specjalnym był nasz zawodnik Jakub Łabojko.
Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało już coraz mniej czasu, zatem to dobry moment, aby przystroić klubową choinkę. Tym razem pomogli nam w tym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 93 we Wrocławiu. Drużynę Śląska reprezentował Jakub Łabojko. Podczas spotkania przy świątecznej muzyce wszyscy własnoręcznie wykonywali różnorodne ozdoby choinkowe, którymi później udekorowali bożonarodzeniowe drzewko.

 
Przy okazji dzieci zadawały mnóstwo pytań - m.in. kto najlepiej gra w piłkę w drużynie Śląska albo z jakich przedmiotów w szkole Kuba był najlepszy. Nasz zawodnik popisał się również plastycznymi umiejętnościami. Wykonał wyjątkową bombkę w doskonale nam znanych zielono-biało-czerwonych barwach.

 
Teraz do pełni świątecznej atmosfery brakuje nam już tylko 3 punktów w piątkowym meczu z Cracovią.


Autor: Dawid Antecki, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również