Wydarzenia

W poniedziałek otwarcie FanShopu #Oporowska!

2019-11-16 08:00:00
Jeszcze więcej Śląska przy Oporowskiej? Tak, to możliwe! Po FanShopie #NaStadionie pora na kolejny sklep Śląska Wrocław - przy legendarnym obiekcie na ul. Oporowskiej 62. W poniedziałek o godz. 17 wielkie otwarcie z atrakcjami dla kibiców!
"Oporowska" to szczególne miejsce dla wszystkich fanów Trójkolorowych. Tu grał kiedyś nasz zespół, tutaj występują teraz juniorzy z akademii, tutaj trenuje pierwsza drużyna, mieści się siedziba klubu i wreszcie to w tym miejscu wielu kibiców nadal kupuje bilety na mecze swojej drużyny. Od poniedziałku na tę listę trafi jeszcze jedna pozycja - bo to właśnie przy Oporowskiej będzie można kupować oficjalne gadżety Śląska Wrocław.

FanShop #Oporowska znajdzie się przy samym wejściu na teren klubu, po lewej stronie stadionowych kas, naprzeciwko dawnych kołowrotków, przez które wchodziło się na obiekt. Duży napis z nazwą sklepu jest zresztą dobrze widoczny nawet ze skrzyżowania z ulicą Grabiszyńską.Podobnie jak w FanShopie #NaStadionie, również i tutaj na fanów Śląska Wrocław czeka sporo oficjalnych, klubowych produktów, których kupno wspiera wrocławską drużynę. Co czeka w środku?W FanShopie #Oporowska fani mogą nabyć koszulki meczowe Śląska na sezon 2019/20, kolekcje ubrań casualowych, bluzy, polówki, czapki i T-shirty. Nie zabraknie czegoś dla mężczyzn, kobiet, jak i dzieci. W sklepie dostępne będą również klubowe gadżety - kubki, kufle, portfele, opaski, piórniki, worki, plany lekcji czy maskotki. Do nabycia będą również wydawnictwa Śląska, jak 700-stronicowa "Wielka Księga Piłkarska. 70 lat dumnej historii Śląska Wrocław" oraz magazyn "Wokół Śląska". Rzecz jasna podstawowe atrybuty kibica, czyli szaliki, również będzie można znaleźć w najnowszym klubowym sklepie.Wszystkich fanów WKS-u zapraszamy w poniedziałek o godz. 17 na oficjalne otwarcie sklepu. Powodów, by tego dnia odwiedzić Oporowską jest przynajmniej kilka:

- zostań jednym z pierwszych klientów nowego FanShopu #Oporowska
- spotkaj się z Jakubem Łabojką, Michałem Chrapkiem oraz Dino Stiglecem, piłkarzami Śląska, którzy uświetnią otwarcie i z przyjemnością będą pozować do wspólnych zdjęć, a także podpiszą autografy (a może złożą podpisy na Waszych najnowszych nabytkach z nowego fanshopu?)
- kupuj taniej! Z biletem na najbliższy mecz Śląska z Wisłą Kraków otrzymasz 10% zniżki na cały asortyment (karnetowicze mają stały rabat 15% w obu sklepach WKS-u).Przypominamy - poniedziałek, godz. 17 (wydarzenie potrwa do godz. 19), legendarna Oporowska 62. Spotkajmy się razem i wspólnie otwórzmy nowy rozdział tego wyjątkowego dla Śląska Wrocław miejsca! Zapraszamy do zakupów! 

Godziny otwarcia sklepu: 

Poniedziałek - piątek: 10:00-18:00
Soboty i niedziele handlowe: 10:00-15:00
 
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska, Dawid Antecki

Zobacz również