Wydarzenia

#WielkieWyzwanie dla kibiców Śląska!

2019-12-04 17:00:00
Śląsk Wrocław i Noblebet rzucają #WielkieWyzwanie kibicom WKS-u! Jeśli na niedzielnym meczu z Legią Warszawa poprawiona zostanie najwyższa frekwencja na Stadionie Wrocław w tym roku – główny sponsor klubu sfinansuje powstanie unikatowej sektorówki dla kibiców w kształcie klubowego trykotu.
WKS wygrał pięć meczów z rzędu i zajmuje pozycję lidera PKO Ekstraklasy. Teraz do Wrocławia przyjedzie najlepsza obok Śląska drużyna ostatnich tygodni - wicemistrz Polski, Legia Warszawa. #WielkieWyzwanie, które czeka piłkarzy, stoi również przed kibicami Trójkolorowych.
 
Fani wrocławskiego zespołu mogą swoją liczną obecnością nie tylko wspomóc zawodników na murawie, ale i otrzymać unikatową sektorówkę. Warunek? Wsparcie z trybun, jakiego w tym roku jeszcze nie było! Firma Noblebet, sponsor główny klubu, sfinansuje powstanie efektownej sektorówki-koszulki, jeśli fani podołają postawionemu wyzwaniu. A jest ono bardzo klarowne - trzeba pobić rekord frekwencji z meczów rozegranych na Stadionie Wrocław w 2019 roku.
 
Do tej pory najlepszy wynik to 24 968 osób, które wspierało WKS podczas spotkania z Pogonią Szczecin. Wówczas, w meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy, padł remis 1:1. Teraz wierzymy w lepszy wynik - i na murawie, i na trybunach!
 
Warto przyjść licznie na mecz, by przyczynić się do sprostania wyzwaniu oraz wesprzeć Trójkolorowych w walce o kolejne zwycięstwo i utrzymanie Twierdzy Wrocław - ostatniego niezdobytego przez gości bastionu ligi w tym sezonie. Bilety do kupienia TUTAJ.
AKTUALIZACJA

Wyzwanie zostało zrealizowane jeszcze długo przed pierwszym gwizdkiem! Zatem niedzielny mecz zobaczy rekordowa w 2019 roku liczba widzów. Ale na tym nie koniec… niech będzie nas ponad 30 tysięcy na trybunach!
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również