Wydarzenia

Wigilia z młodymi piłkarzami

2016-12-22 16:00:00
W Szkole Podstawowej nr 45 przy wigilijnym stole i w świątecznym nastroju spotkaliśmy się z reprezentantami naszej piłkarskiej Akademii.
Wspólnie z uczniami na samym początku wysłuchaliśmy koncertu kolęd w wykonaniu uzdolnionych dzieci. Następnie zostaliśmy zaproszeni do wigilijnego stołu, gdzie w świątecznej atmosferze był czas na rozmowę, zdjęcia oraz mały posiłek. Galerię z całych odwiedzin można zobaczyć TUTAJSzkołę odwiedził dyrektor Akademii Tadeusz Pawłowski, który wszystkim złożył świąteczne życzenia. - Bardzo mi miło, że mogłem spotkać się z adeptami naszej Akademii w szkole, a nie tylko na boisku. Mieliśmy okazję wysłuchać pięknych kolęd i złożyć sobie nawzajem świąteczne życzenia - mówi Tadeusz Pawłowski. - Wszystko odbyło się w naprawdę miłej atmosferze i dziękujemy za ciepłe przyjęcie. Ja sam również dziękuję za prezent, któym zostałem zaskoczony. 


W Szkole Podstawowej nr 45 we Wrocławiu funkcjonują trzy klasy (IV, V i IV), w których uczą się reprezentanci Akademii Śląska Wrocław. Młodych piłkarzy szkolą tam oczywiście trenerzy WKS-u. - Uważam, że spotkanie było bardzo udane. Odwiedziła nas legenda Sląska Wrocław i po naszych młodych piłkarzach widać było podekscytowanie. Jest to też dla nich bodziec do dalszej pracy – podsumowuje Maciej Bielski, trener Akademii. 

Autor: Michał Krzyminski, Fot. Michał Krzyminski

Zobacz również