Wydarzenia

WKS Śląsk Wrocław zaprasza na spotkanie

2016-07-12 14:30:00
W czwartek 14 lipca o godzinie 18:00 w sali VIP stadionu przy ul. Oporowskiej odbędzie się spotkanie przedstawicieli WKS Śląsk Wrocław ze środowiskiem Kibiców.
Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków, którzy chcieliby zaangażować się w rozwój naszego Klubu. Spotkanie ma charakter otwarty, będą na nim pracownicy działu marketingu i działu sportowego.

Omówimy pomysł założenia Grupy Kreatywnej, która działałaby przy Klubie, omówimy aktualną sytuację oraz porozmawiamy o korzyściach, jakie może przynieść bliska współpraca Klubu z Kibicami.

- Chcemy, aby regularne spotkania z Kibicami stały się stałą częścią kalendarza związanego z działalnością Śląska Wrocław. Być może założenie Grupy Kreatywnej to początek inkubatora pomysłów, które będziemy starali się wprowadzać w życie.

Zapraszam wszystkich serdecznie - jeżeli nie zmieścimy się w sali VIP, to zawsze możemy się przenieść na trybuny legendarnego stadionu przy Oporowskiej. Swego czasu odbywały się tam spotkania z fanami - w części z nich miałem również okazję uczestniczyć - powiedział nam szef marketingu Radosław Bąk.

Zobacz również