Wydarzenia

WKS w weekend odwiedzi Partynice

2021-09-02 10:30:00
Mimo przerwy w ekstraklasowych rozgrywkach nie pozwalamy Wam zapomnieć o Śląsku Wrocław. Już w najbliższą niedzielę na Torze Wyścigów Konnych – Partynice odbędzie się Wielka Wrocławska. Na imprezie nie zabraknie również stoiska WKS-u, które odwiedzą zawodniczki naszej kobiecej drużyny.
Wielka Wrocławska to najważniejsze wydarzenie sezonu na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice. Każdego roku impreza przyciąga wielu miłośników ścigania. Nie inaczej będzie i w tym roku. W programie jest łącznie siedem gonitw, w tym najważniejsza Wielka Wrocławska – Nagroda Prezydenta Wrocławia. 
 
Podczas imprezy będziecie mogli odwiedzić również nasze stoisko, przy którym w godzinach 14 – 18 pojawią się zawodniczki kobiecej drużyny Śląska Wrocław, rywalizujące na ekstraligowych boiskach. Piłkarki będą miały dla Was m.in. vouchery uprawniające Was do zobaczenia na żywo meczu PKO Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Legią Warszawa. Spotkanie odbędzie się 11 września o godz. 20 na Stadionie Wrocław.
 
Jedną z tegorocznych atrakcji Wielkiej Wrocławskiej będzie również Bieg Maskotek. O zwycięstwo powalczy nasza maskotka Orzeł Ślązak, dlatego przyda się Wasze wsparcie. Na starcie pojawią się m.in. ośmiornica i rekin z Hydropolis, wrocławski krasnal czy maskotka MPK.
 
Szczegółowy program Wielkiej Wrocławskiej znajdziecie TUTAJ.
 
Niedziela, 5 września Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, godz. 13-19. Wstęp na imprezę jest darmowy. Do zobaczenia na Partynicach!
 
Autor: Dawid Antecki

Zobacz również