Wydarzenia

Wrąbel: Cieszy, że "na zero" gramy w takim meczu

2017-09-22 22:59:00
Kolejny dobry mecz Jakuba Wrąbla i pierwsze w sezonie czyste konto młodego bramkarza WKS-u! - Nie miałem za wiele roboty, a to znaczy, że Lech nie miał wiele do powiedzenia - mówi Kuba po pokonaniu Lecha Poznań 2:0.
Jakub Wrąbel: Po 10. meczu w końcu udało się zdobyć pierwsze w sezonie czyste konto. Na dobrą sprawę to drugie takie moje spotkanie w ekstraklasie. Na pewno cieszy, że "na zero" zagraliśmy w tak ważnym meczu, z liderem tabeli. Cały nasz zespół zagrał bardzo dobrze. Ja w pierwszej połowie miałem chyba dwa dośrodkowania i jeden strzał, w drugiej podobnie, może wrzutek było trochę więcej. Za dużo pracy nie miałem, co znaczy, że Lech nie miał wiele do powiedzenia.
 
Wiadomo, drużyna grała ostatnio naprawdę dobrze, ale brakowało czystego konta w meczu. Oczywiście nie ja jeden na to pracuje, składa się na to wysiłek całego zespołu. Co do spektakularnych interwencji w Zabrzu - one na pewno cieszą, jednak ja wolę mieć mniej roboty, czuć satysfakcję z bardzo dobrej gry drużyny w defensywie i kończyć mecz bez straty gola.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również