Wydarzenia

Wrąbel i Radecki po remisie

2018-11-24 22:45:00
Jakub Wrąbel i Mateusz Radecki skomentowali mecz z Cracovią. Trójkolorowi zremisowali na wyjeździe 1:1.
Jakub Wrąbel: Tak naprawdę cały mecz prowadziliśmy grę, Cracovia nie stworzyła sobie klarownych sytuacji z gry i może raz zmusili mnie przeciwnicy do poważniejszej interwencji. Taka jest jednak piłka, nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji i zaprzepaściliśmy skromne prowadzenie. Można powiedzieć, że straciliśmy tu punkty, bo z przebiegu spotkania zasłużyliśmy na zwycięstwo.

Jeśli nie wykorzystuje się świetnych okazji, to trzeba zagrać na zero z tyłu. Mamy jeden punkt, trzeba go szanować, ale wiadomo, że wszyscy liczyli na coś więcej. Chciałem zakończyć mecz z czystym kontem, ale niestety to mi się nie udało. Na dobrą sprawę nie miałem za dużo pracy, przejąłem kilka dośrodkowań, pograłem trochę nogą i ta nieszczęsna bramka... To, co miałem obronić, wydaje mi się, że się udało. Kubie Słowikowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia, bo chodzi o to, żeby cały czas była rywalizacja. Cieszę się, że mogłem zagrać i liczę na kolejne występy.
 
Mateusz Radecki: To już kolejny mecz, który powinniśmy po prostu wygrać. W tym meczu mieliśmy dużo okazji do zdobycia bramki, Djordje uderzył w poprzeczkę, Mateusz Cholewiak nie wykorzystał sytuacji sam na sam, Marcin Robak kilka razy uderzał, ale niestety piłka nie chciała wpaść. Przeważaliśmy, byliśmy lepszym zespołem, ale ostatecznie tracimy tutaj dwa punkty. Bardzo szkoda tych punktów.
 
Cracovia była groźna jedynie po stałych fragmentach gry i po jednym z nich zdobyła bramkę. Ktoś nie przypilnował krycia, piłka wpadła do siatki i tracimy zwycięstwo. Wcześniej powinniśmy jednak podwyższyć prowadzenie i kontrolować mecz. Zdobylibyśmy trzy punkty, a nie jeden.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również