Wydarzenia

Wracamy! Kup bilet na Śląsk vs. Stal

2021-05-13 09:58:00
Kluby, piłkarze oraz przede wszystkim kibice czekali na ten moment długie miesiące - wracamy na trybuny! W ostatnim meczu sezonu, przeciwko Stali Mielec, 16 maja, o godz. 17:30 na Stadionie Wrocław, fani WKS-u będą mogli wspierać swój klub tak, jak kochają najbardziej.
Od 2 października i wygranego spotkania z Cracovią czekaliśmy na możliwość dopingowania Wojskowych bezpośrednio z trybun. 16 maja, w ostatniej kolejce sezonu, kibice powracają na stadiony! Fani będą mogli wypełnić maksymalnie 25% pojemności obiektu.
 

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA! WSZYSTKIE DOSTĘPNE BILETY ZOSTAŁY SPRZEDANE.

 

Zachęcamy do kupna biletów na mecz Śląska ze Stalą Mielec. WKS jest jedną z drużyn najlepiej punktujących na własnym boisku, a spotkania na Stadionie Wrocław obfitują w emocje i bramki. Zapraszamy na trybuny i do głośnego dopingu. Razem po zwycięstwo!
OTWARTA SPRZEDAŻ

Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony www. Sprzedaż trwać będzie do 45. minuty meczu lub do wyczerpania dostępnej puli biletów. Dostępne będą również bilety do strefy VIP, z ograniczonym cateringiem.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym cennikiem i na stronę bilety.slaskwroclaw.pl


Osoby, które w obecnym sezonie (od sierpnia 2020 roku) nie korzystały ze strony bilety.slaskwroclaw.pl, będą musiały ponownie założyć swoje konto (aktywować je). To bardzo proste. Po wejściu na stronę bilety.slaskwroclaw.pl należy kliknąć przycisk „Załóż/aktywuj konto”, a następnie wpisać swój PESEL. System znajdzie Twoje imię i nazwisko w dotychczasowej bazie, ale poprosi o uzupełnienie danych - adresu email (może być ten sam co dotychczas) i hasła dostępu. Po uzupełnieniu danych i zaakceptowaniu zgód kliknij znajdujący się pod treścią zgód przycisk "Załóż/aktywuj konto”. Wówczas na podany przez Ciebie adres email przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć. I gotowe!

W przypadku pozostałych osób, wystarczy jedynie zalogować się za pomocą adresu e-mail i hasła.


KARNETOWICZE

Wszyscy całosezonowi karnetowicze mają już zagwarantowane miejsce na to spotkanie. Aby przejść przez stadionowe kołowrotki, należy – podobnie jak w rundzie jesiennej – posługiwać się Kartą Kibica. Jeśli nie została ona wyrobiona, konieczne będzie pobranie biletu w PDF z konta na bilety.slaskwroclaw.pl na swój smartphone lub też wydrukowanie go.


ZASADY I WYMOGI

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może jednak zająć nie więcej niż 25% pojemności stadionu, ze specjalnym rozkładem miejsc, umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego.

Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia swojego miejsca.

Rodziny oraz osoby będące w stałym pożyciu mogą wybierać miejsca obok siebie w jednej transakcji, system automatycznie wygeneruje bufor bezpieczeństwa wokół miejsc tych osób.

Informujemy, że w związku z ograniczoną pulą biletów oraz sprzedażą tylko on-line, nie będą obowiązywać promocje biletowe jak "Nasz Wrocław" czy też promocje dla szkół.

Sprzedaż biletów prowadzona będzie on-line (również przez pośredników, jak salony Kolporter - ich lista niżej), a miejsce wyznaczone na bilecie jest bezwzględnie obowiązujące.

Jeśli chcesz mieć ze sobą bilet na urządzeniu mobilnym, wybierz opcje "bilet mobilny", ponieważ bilet w formacie pdf służy do wydruku.

POJEMNOŚĆ

Stadion Wrocław w trakcie meczu może być wypełniony maksymalnie do 25% pojemności (z ok. 40 tys., bez trybuny X, wyłączonej ze sprzedaży z racji obecnych przepisów). Pamiętajcie jednak, że konkretna liczba udostępnionych miejsc zależy również od tego, czy przyjdziecie na stadion sami, czy w gronie domowników, którzy mogą siedzieć obok siebie. To ważne, bo system automatycznie wyznacza odpowiednią liczbę wolnych miejsc. W zależności od tego, czy będą tworzone cztery bufory wokół czterech pojedynczych kibiców, czy jeden wokół czteroosobowej rodziny, idącej razem na mecz - inna będzie zsumowana liczba krzesełek przeznaczonych na obowiązkowy odstęp. Warto zatem nie odkładać decyzji o zakupie na później, ponieważ wraz ze wzrostem sprzedaży pojedynczych wejściówek, zmniejszy się maksymalna liczba dostępnych miejsc na stadionie.


SPRZEDAŻ STACJONARNA

Bilety można nabywać również w salonach Kolportera, gdzie jest prowadzona sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej bilety.slaskwroclaw.pl. Poniżej lista punktów, w których można w ten sposób kupić bilety:

1. Kolporter, Galeria Magnolia Park, ul. Legnicka 58, czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-21.

2. Kolporter Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14, czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20, w niedziele handlowe 10-16.

3. Kolporter, ul. Nowowiejska 31, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-18, w soboty 8-18, w niedziele w godz. 10-14.

4. Kolporter Pasaż Grunwaldzki, czynne poniedziałek- czwartek 9-21, piątek- sobota 9-22, niedziele handlowe 10-20.

5. Kolporter, Galeria Handlowa Sky Tower, poziom 0, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.

6. Kolporter, ul. Hubska 102/118 (supermarket Auchan), czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 7-21, w piątki i soboty w godz. 7-22, w niedziele w godz. 9-20.

7. Kolporter, Galeria Sylwia, ul. Krakowska 1, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-19:30, w soboty w godz. 7:30-18.

8. Kolporter, Centrum Handlowe Borek, Hallera 52, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.

9. Sklep Fan-Sport, ul. Milickiej 18, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-16, w soboty w godz. 10-13. 

10. Canal+ Salon Premium, Centrum Handlowe Astra, ul. Horbaczewskiego 4/6, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-20.


VOUCHERY

Na stronie internetowej można również wymieniać na bilety kody z voucherów zakupionych w ramach akcji #WszyscyZaŚląskiem. Jeden kod = jeden bilet. Ich ważność została przedłużona, można je wymieniać do końca 2021 roku. Zapraszamy na stronę bilety.slaskwroclaw.plPARKING

Przypominamy o przeprowadzonych jesienią zmianach zasad parkowania samochodów podczas meczów. Firma Vector Software wydzierżawia od Stadionu Wrocław część parkingu i nim zarządza. Zmiany dot. parkingu w czasie spotkań Śląska:
 
- otwarty został nowy, ogólnodostępny dla kibiców parking w Stefie B – Broadcast
- zmianie uległa forma opłat za bilet - są one uiszczane po zaparkowaniu pojazdu w parkomacie PAYSTATION lub u mobilnych osób wyznaczonych przez operatora parkingów. Przy opłacie obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych.

Cennik opłat i strefy parkowania na mapce poniżej:
Uwaga!
Bilet do strefy VIP oraz bilet na trybunę A NIE UPRAWNIA do darmowego parkowania na obiekcie. Bilet należy zakupić po zaparkowaniu w parkometrze (gotówka lub karta). W przypadku zainteresowania zakupem karnetów parkingowych na cały sezon, gwarantujących dostępność miejsca, prośba o kontakt na adres parkingwroclaw@vectorsoft.pl.


Mecz Śląsk Wrocław vs. Stal Mielec w niedzielę, 16 maja, o godz. 17:30 na Stadionie Wrocław.


W razie pytań lub problemów z kupnem biletów lub wymianą voucherów prosimy o kontakt z działem kas Śląska Wrocław (godziny pracy: 9-17): 
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
E-mail: kasy@slaskwroclaw.pl

Wszystkich kibiców zapraszamy do zapoznania się z dostosowanym do czasów pandemii REGULAMINEM IMPREZY MASOWEJ
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również