Wydarzenia

Wspaniały gest Grupy POS-BET!

2020-04-06 18:00:00
Jeden ze sponsorów Śląska, Grupa POS-BET, we wspaniały sposób zaangażował się w akcję #WszyscyZaŚląskiem.
Na specjalnej stronie internetowej wszyscyzaslaskiem.pl kibice WKS-u mogą kupować specjalne vouchery w symbolicznej cenie 19,47. Wszystko po to, by wesprze klub w trudnej sytuacji, a gdy rozgrywki ligowe z kibicami na trybunach powrócą - wymienić voucher na bilet i dopingować drużynę na Stadionie Wrocław.

Liczy się każde wsparcie - niezależnie czy ktoś kupi jeden voucher, dwa czy dziesięć, w jasny sposób deklaruje wsparcie i przywiązanie do Śląska Wrocław.

Grupa POS-BET pokazała jak ważny jest dla niej Śląsk, kupując aż 100 voucherów! Jakby tego było mało - wszystkie przekaże dla personelu medycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu. To w tej placówce znajduje się dolnośląskie centrum walki z koronawirusem i pomocy dla chorych osób.

Dziękujemy za ten wspaniały gest i czujemy dumę z posiadania w gronie sponsorów tak wrażliwej na społeczne problemy firmę. Czapki z głów!

Zachęcamy wszystkich kibiców oraz firmy do wzięcia udziału w akcji i wsparcia klubu, gdy on bardzo tego potrzebuje. Jeśli prowadzisz działalność, przy wypełnianiu formularza w rubryce "imię" wpisz nazwę firmy. Wówczas, po dokonaniu płatności, na Twoim ekranie wyświetlą się podziękowania z nazwą firmy, które będziesz mógł np. wstawić na media społecznościowe, komunikując swoim klientom, że to przedsiębiorstwo wspiera WKS. Firmy, które udostepnią screeny z największą liczbą voucherów, trafią również na profil facebookowy Śląska Wrocław, który jest obserwowany przez ponad 220 tys. osób. Vouchery kupisz TUTAJ lub po kliknięcu w poniższą grafikę.

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. WszyscyZaŚląskiem.pl

Zobacz również