Wydarzenia

#WszyscyZaŚląskiem - kup voucher i wspieraj klub!

2020-04-05 11:42:00
Śląsk Wrocław potrzebuje Was teraz jak nigdy przedtem! Dzięki akcji #WszyscyZaŚląskiem fani WKS-u mogą pokazać swoje przywiązanie i przekazać wsparcie ukochanemu klubowi. Wszystko po to, abyśmy przetrwali wspólnie ten trudny okres i wkrótce znów mogli spotkać się na stadionie, przeżywać emocje i cieszyć się wspólnie po zwycięstwach.
Pandemia COVID-19 nie oszczędza także świata futbolu. Zawieszenie rozgrywek PKO Ekstraklasy to duża strata dla kibiców, piłkarzy, jak i samych klubów. W Śląsku Wrocław pokazujemy, że wspólne działania są szansą, aby przejść przez ten wymagający dla nas wszystkich czas. Swoje zaangażowanie pokazali już zawodnicy, trenerzy i pracownicy WKS-u, a teraz dołączyć mogą do nich najlepsi kibice na świecie - kibice Śląska Wrocław, którzy w ostatnich dniach wielokrotnie apelowali o możliwość wsparcia finansowego ich ukochanego klubu.

Dzięki akcji #WszyscyZaŚląskiem fani Trójkolorowych mogą to już uczynić. Jak to zrobić? Wystarczy kupić voucher w symbolicznej cenie 19,47 zł, który będzie uprawniał do odbioru wejściówki na jeden mecz Śląska aż do końca sezonu 2020/21. Każdy kibic może nabyć dowolną liczbę voucherów (trybuny B, C, D).

Jak to działa?


1. Wejdź na stronę WszyscyZaSlaskiem.pl.
2. Podaj swoje podstawowe dane (imię, nazwisko, adres e-mail) oraz zaznacz, ile voucherów kupujesz.
3. Zaakceptuj regulamin i kliknij w przycisk "Zakup", który przeniesie Cię na stronę z płatnościami. Sfinalizujesz tam transakcję.
4. Po zakupie powróć do strony WszyscyZaSlaskiem.pl i poczekaj na ekran z podziękowaniami.
5. Zrób zrzut ekranu i pochwal się w mediach społecznościowych, że WKS ma w Tobie wiernego kibica, używając hasztagu #WszyscyZaŚląskiem!

Kody wygenerowanych voucherów przesłane zostaną na Twój adres e-mail.


Zakup 10 voucherów będzie upoważniał do zamiany ich na bilet VIP. Przed wybranym meczem konieczny będzie wówczas kontakt z działem biletowym: kasy@slaskwroclaw.pl

Przez ponad 70 lat dumnej historii Śląska Wrocław kibice zawsze byli dwunastym zawodnikiem. Dobitnie pokazali to chociażby w bieżącym sezonie, w którym WKS notował jedną z najlepszych średnich frekwencji w lidze. Teraz klub jeszcze mocniej potrzebuje Waszego wsparcia. Piłkarze, pracownicy i kibice - jesteśmy pewni, że każdy dołoży swoją cegiełkę dla dobra naszej drużyny!

 


Zobacz również