Wydarzenia

Wyprzedaż dziecięcych "meczówek"!

2020-06-01 11:00:00
Dokładnie w Dzień Dziecka rusza wyprzedaż dziecięcych koszulek meczowych na sezon 2019/20. Zachęcamy do zakupu!
Tradycyjne barwy, najwyższa jakość wykonania i oryginalny wzór - to najkrótszy opis meczowych tryktowów Śląska Wrocław. Koszulki, które przez kibiców zostały okrzyknięte jednymi z najładniejszych w PKO Ekstraklasie, dostępne są w rozmiarach dla dorosłych i dzieci. I z okazji święta tych najmłodszych kibiców WKS-u od dziś dziecięce "meczówki" można kupować w promocyjnej cenie 139 zł!

Wyprzedaż obowiązuje w nowym sklepie on-line Śląska Wrocław, na stronie sklep.slaskwroclaw.pl (FanShopy są jeszcze zamknięte do odwołania z racji epidemii) i dotyczy zarówno domowych (zielonych), jak i wyjazdowych (białych) trykotów.

Koszulka meczowa wyjazdowa 2019/20 junior - szczegóły, rozmiary, personalizacja i zakup - kliknij TUTAJ lub w poniższe zdjęcie.Koszulka meczowa domowa 2019/20 junior - szczegóły, rozmiary, personalizacja i zakup - kliknij TUTAJ lub w poniższe zdjęcie.P
romocja obowiązuje do odwołania lub wyczerpania zapasów, więc radzimy nie zwlekać i zaoparzyć swoje dziecko w oryginalną koszulkę meczową ukochanego Śląska. Pamiętajcie - tylko kupując oficjalne produkty, wspieracie swój klub!

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim małym (i dużym) kibicom WKS-u, którzy świętują, życzymy wiele uśmiechu, spełenia marzeń i mnóstwa piłkarskich emocji!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również