Wydarzenia

YOON Group i Śląsk Wrocław razem w nowym sezonie

2020-08-22 12:15:00
Firma YOON Group będzie oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław także w sezonie 2020/21. Na mocy nowej umowy logo polsko-koreańskiej firmy eksponowane będzie nie tylko na koszulkach I zespołu, ale pojawi się również na strojach meczowych ekstraligowej drużyny kobiet oraz rezerw WKS-u występujących w rozgrywkach II ligi.
Współpraca Śląska i YOON Group rozpoczęła się w lipcu 2018 roku. Wtedy to polsko-koreańska firma specjalizująca się w usługach architektonicznych i konstrukcyjnych, została jednym z całosezonowych najemców lóż S-VIP na Stadionie Wrocław. W kolejnym sezonie YOON Group zwiększył swoje zaangażowanie sponsoringowe, a logo firmy trafiło na rękawki koszulek piłkarzy WKS-u.


- Współpraca z YOON Group stanowi dla nas sztandarowy model rozwijania partnerstwa biznesowego. Cieszymy się, że w kolejnym sezonie również została ona poszerzona. Zaufanie takiej firmy jak YOON Group uważamy za duże osiągniecie naszego klubu – podkreśla prezes Śląska Wrocław Piotr Waśniewski.

Aktywność sponsora wykraczała jednak zdecydowanie ponad samą ekspozycję na strojach meczowych czy w materiałach promocyjnych klubu. W lutym 2019 roku Śląsk oraz YOON Group zainicjowali unikalne wydarzenie w historii PKO Ekstraklasy. Podczas meczu Trójkolorowych z Lechią Gdańsk obchodzony był Dzień Koreański, który niósł ze sobą szereg działań podkreślających polsko-koreańską przyjaźń. Punktem kulminacyjnym obchodów był występ zawodników WKS-u w spotkaniu z Lechią w specjalnych, okolicznościowych koszulkach. Ich nazwiska na trykotach zapisane zostały bowiem w języku koreańskim.


Śląsk i YOON Group rozpoczynają właśnie trzeci rok współpracy. W nowym sezonie znów kontynuowana będzie ona jeszcze w większym zakresie niż dotychczas. Logo sponsora umieszczone zostanie nie tylko na rękawkach koszulek I zespołu, ale także drużyny kobiecej oraz rezerw występujących w II lidze.

- Prowadzimy swoją działalność we Wrocławiu i w regionie, bardzo lubimy piłkę nożną, a współpraca ze Śląskiem stała się już także ważną częścią historii naszej firmy. Hasło YOON Group brzmi: "Projektujemy i budujemy Wasze marzenia". Chcielibyśmy nadal realizować je wspólnie ze Śląskiem Wrocław i życzyć drużynie powodzenia w rozpoczynającym się sezonie - mówi prezes firmy Junsik Yoon.


YOON Group od 2014 roku działa na polskim rynku. Zapewnia pełny zakres usług architektonicznych i konstrukcyjnych - od koncepcji po wykonanie wszystkich etapów inwestycji. Firma specjalizuje się w tworzeniu kompleksów przemysłowych, realizowała m.in. projekt budowy fabryki LG Chem Wrocław Energy.

Więcej informacji o projektach YOON Group można znaleźć na stronie www.yoongroup.eu.
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Jakub Hechner, Dawid Antecki

Zobacz również