Wydarzenia

YOON Group na dłużej ze Śląskiem

2021-08-05 09:59:00
Polsko-koreańska firma YOON Group przedłużyła umowę sponsorską ze Śląskiem Wrocław. Nowy kontrakt będzie obowiązywał przez sezon 2021/2022.
Logo YOON Group trzeci rok z rzędu eksponowane będzie na rękawkach koszulek I zespołu Śląska Wrocław oraz – podobnie jak w ubiegłym sezonie – pojawi się również na strojach meczowych ekstraligowej drużyny kobiet oraz rezerw WKS-u występujących w rozgrywkach eWinner 2. Ligi.
 
- Śląsk Wrocław jest klubem, który mierzy wysoko, stale się rozwija i obiera ambitne cele. To sprawia, że tak bardzo pasujemy do YOON Group i cieszę się, że w kolejnym sezonie możemy liczyć na wsparcie naszego sponsora. Dziękujemy za zaufanie firmie YOON Group i wierzymy, że przed nami jeszcze wiele wspólnych, ekscytujących projektów – zaznacza prezes Śląska Wrocław Piotr Waśniewski.YOON Group należy do grona Oficjalnych Sponsorów Śląska Wrocław od lipca 2019 roku. Firma specjalizująca się w usługach architektonicznych i konstrukcyjnych związana jest jednak z wrocławskim klubem dłużej, bowiem już wcześniej została całosezonowym najemcą loży S-VIP na Stadionie Wrocław. W ramach dotychczasowej współpracy, Śląsk oraz YOON Group, zorganizowali unikalne wydarzenie w historii polskiej Ekstraklasy. Podczas meczu WKS-u z Lechią Gdańsk obchodzony był Dzień Koreański, który niósł ze sobą szereg działań podkreślających polsko-koreańską przyjaźń. Punktem kulminacyjnym obchodów był występ wrocławian w specjalnych, okolicznościowych koszulkach. Nazwiska zawodników na trykotach zapisane zostały wówczas w języku koreańskim.- Współpraca z WKS Śląsk Wrocław przynosi nam korzyści biznesowe, ale także sprzyja nam wizerunkowo. Jako lokalna firma chcemy czuć się integralną częścią miasta oraz utrzymywać dobre relacje z wiodącymi podmiotami i instytucjami w naszym regionie, dlatego zdecydowaliśmy się również w kolejnym sezonie kontynuować udaną, wieloletnią już współpracę ze Śląskiem Wrocław. Kibicujemy naszej drużynie z całych sił i życzymy wielu zwycięstw - mówi prezes firmy Junsik Yoon.

YOON Group od 2014 roku działa na polskim rynku. Zapewnia pełny zakres usług architektonicznych i konstrukcyjnych - od koncepcji po wykonanie wszystkich etapów inwestycji. Firma specjalizuje się w tworzeniu kompleksów przemysłowych, realizowała m.in. projekt budowy fabryki LG Chem Wrocław Energy.
 
Więcej informacji o projektach YOON Group można znaleźć na stronie www.yoongroup.eu.
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również