Wydarzenia

YOON Group oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław

2019-07-12 17:00:00
Oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław została firma YOON Group, specjalizująca się w usługach architektonicznych i konstrukcyjnych. Umowa będzie obowiązywała przez sezon 2019/2020.
Śląsk i YOON Group współpracują ze sobą od lipca 2018 roku. Polsko-koreańska firma dołączyła wówczas do grona całosezonowych najemców lóż S-VIP na Stadionie Wrocław. Teraz podjęto decyzję o kontynuowaniu i rozwinięciu dotychczasowej współpracy. YOON zwiększy swoje zaangażowanie sponsoringowe, a logo firmy wyeksponowane zostanie na rękawkach koszulek zawodników WKS-u oraz pojawi się na innych materiałach promocyjnych klubu.
 
- Pogłębienie naszych relacji biznesowych oraz fakt, że władze YOON Group po rocznej współpracy chciały mocniej powiązać swoją markę ze Śląskiem, tylko potwierdza, że obrany przez nas kierunek rozwoju klubu jest właściwy – mówi prezes Śląska Piotr Waśniewski.

YOON Group od 2014 roku działa na polskim rynku. Zapewnia pełny zakres usług architektonicznych i konstrukcyjnych - od koncepcji po wykonanie wszystkich etapów inwestycji. Firma specjalizuje się w tworzeniu kompleksów przemysłowych, realizowała m.in. projekt budowy fabryki LG Chem Wrocław Energy.

- YOON Group prowadzi swoją działalność we Wrocławiu i w regionie, dlatego cieszymy się, że będziemy współpracować bliżej ze Śląskiem – klubem o wielkich sportowych tradycjach, który jest jednym z symboli miasta. WKS to dla nas nie tylko atrakcyjny partner biznesowy, ale również doskonała platforma marketingowa – podkreśla prezes firmy Junsik Yoon.

Umowa wchodzi w życie wraz ze startem sezonu 2019/2020.

Więcej informacji o projektach YOON Group można znaleźć na stronie www.yoongroup.pl.

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również