Wydarzenia

Zamów koszulkę bramkarską Śląska | OSTATNIA SZANSA

2021-07-26 09:55:00
Niespodzianka dla kibiców WSK-u! Przedłużamy możliwość zamówień nowej koszulki bramkarskiej Śląska Wrocław! Edycja limitowana, zakup możliwy wyłącznie do północy, 26 lipca!
Domowa koszulka meczowa, trykoty wyjazdowe, a od dziś również strój bramkarski. Tak bogatej oferty meczowych produktów w sklepie Śląska Wrocław jeszcze nie było. Koszulka, w której grać będzie golkiper WKS-u, trafiła do specjalnej przedsprzedaży dla kibiców Trójkolorowych. Jest ona sprzedawana w systemie pre-order. Zamówienie będą przyjmowane TUTAJ do północy 26.07.2021 i to jedyna szansa na zakup tego wyjątkowego trykotu, który nie trafi później do otwartej sprzedaży. Dla kibiców przygotowaliśmy możliwość wyboru wersji z długim lub krótkim rękawem. Wysyłka zamówień rozpocznie się w połowie września.
 
Odważna projekt inspirowany jest strojem legendarnego golkipera z Meksyku - Jorge Camposa - którego wyróżniał nie tylko styl gry, ale również temperament i... unikatowe stroje. Celem było stworzenie koszulki odpowiadającej bramkarskiemu charakterowi zawodników  - drapieżnej, energicznej, z odrobiną szaleństwa i nieprzewidywalności. Wyrazisty, geometryczny strój zachowany w intensywnej kolorystyce zwraca uwagę kibiców i stanowi ciekawy, wyróżniający element na boisku w trakcie meczów oraz podczas noszenia jej na trybunach lub na co dzień. 

 
Na prawej piersi znajduje się logo Adidasa, a na lewej herb – wykonany techniką precyzyjnego żakardu z haftowanym obrysem w kolorze koszulki. Z tyłu, na karku zawodników widoczny jest niewielki napis “WROCŁAWIANIE”. Wszelkie nadruki, nazwiska  oraz numery są wykonane w kolorze białym. Wzór jest drukowany na całej powierzchni koszulki (przód, tył oraz rękawy). Trykot posiada klasyczny okrągły dekolt. Przy produkcji koszulek wykorzystano pochodzący z recyklingu poliester, co pozwala oszczędzać zasoby naturalne i zmniejsza emisję szkodliwych dla środowiska substancji. Koszulki wyposażone są w technologię AEROREADY, pochłaniającą wilgoć.
 
Przed Wami pierwsza w historii dedykowana koszulka bramkarska Śląska Wrocław! Cena wersji z krótkim rękawem to 239 zł, koszulka z długim rękawem kosztuje 269 zł. Zamówienia możliwe wyłącznie na stronie sklep.slaskwroclaw.pl
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki, Krystyna Pączkowska

Zobacz również