Wydarzenia

"Zbili pionę" w Siechnicach

2017-02-08 12:00:00
Za nami kolejne wesołe spotkanie w ramach akcji "Śląsk rusza w trasę". Tym razem delegacja WKS-u odwiedziła Szkołę Podstawową w Siechnicach. - Super, że mogliśmy zbić pionę z piłkarzami - cieszyli się uczniowie.
Z młodzieżą siechnickiej placówki spotkali się Dominik Budzyński i Ostoja Stjepanović, piłkarze Śląska. - To zawsze miłe spotkania. Dzieci mogą zadać nam pytanie, porobić zdjęcia, wziąć autograf. Pozytywny czas - mówi bramkarz WKS-u. Jeszcze bradziej zadowolone były dzieci, dla których wizyta zawodników była nie lada atrakcją. - Odpowiedzieli mi na trzy pytania, a teraz stoimy w kolejce po autografy!
 
- Super, że możemy zbić pionę z zawodnikami! - cieszyli się uczniowie. Liczne pytania dotyczyły m.in. codziennego życia, treningu, czasu, jaki trzeba poświęcić na swoją pasję. - Dla dzieci to niesamowita okazja, by poznać życie piłkarzy z ekstraklasy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za bardzo miłe spotkanie, dziękujemy delegacji Śląska. I mamy nadzieję, że zawodnicy miło zapamiętają sobie naszą Szkołę Podstawową w Siechnicach - mówi Marek Dębski, nauczyciel wuefu.
 
Szkoła w Siechnicach wzorowo wywiązała się z organizacji spotkania i nasze wspomnienia z pewnością będą bardzo miłe. Dziękujemy i do zobaczenia na meczach Śląska Wrocław!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również