Wydarzenia

Zostań EkstraFanką Śląska!

2016-03-11 15:00:00
Jesteś kobietą i kibicujesz Śląskowi? Weź udział w konkursie ligi, prześlij nam swoje zgłoszenie i zostań EkstraFanką naszego klubu! Zwyciężczyni otrzyma nagrody od firmy APART oraz weźmie udział w wyborach EkstraFanki Ekstraklasy.
 
Konkurs Ekstraklasy ma na celu wyłonienie najpiękniejszej kobiety, zasaidającej na stadionach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Został on podzielony na dwa etapy. W pierwszym każdy z 16 zespołów wybiera swoją EkstraFankę Klubu, z których potem wyłoniona zostanie EkstraFanka Ekstraklasy.
 
Drogie Panie, czekamy na Wasze zgłoszenia! I etap konkursu trwa od 11 marca do 10 kwietnia br. (listę kandydatek zamykamy 7 kwietnia 2016 roku). Kandydaturę należy przesyłać na adres mailowy: marketing@slaskwroclaw.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz zdjęcie(-a) kandydatki.
 
Do ścisłego finału klubowego zakwalifikuje się 10 kobiet, wyłonionych przez klubową komisję. Spośród nich, za pomocą głosowania na oficjalnej stronie internetowej klubu - www.slaskwroclaw.pl - kibice wybiorą EkstraFankę oraz I Vice Miss i II Vice Miss. Na zwyciężczynię czekają podarunki ufundowane przez oficjalnego partnera Ekstraklasy, firmę APART. EkstraFanki będą pokazywane podczas transmisji z meczów WKS Śląska Wrocław.
 
EkstraFanki są zobowiązane do uczestnictwa we wszystkich domowych spotkaniach rozgrywanych przez WKS Śląsk Wrocław  w okresie od ogłoszenia naboru do końca rozgrywek 2015/2016 
 
EkstraFanka Śląska w ścisłym finale konkursu zmierzy się z 15 innymi kobietami, wśród których kryje się EkstraFanka Ekstraklasy. Zwyciężczyni zdobędzie nagrody od firmy AZTORIN. Drugi etap potrwa od 12 kwietnia do 5 maja 2016 roku.
 
We Wrocławiu i okolicach pięknych kobiet nie brakuje, więc spodziewamy się ciekawych wyborów. Pokażmy Polsce jakie wspaniałe fanki ma WKS i wspólnie wybierzmy EkstraFankę Śląska!
 
Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również