Cennik biletów

2014-08-07 21:46:50

 Od 7 grudnia 2016 roku obowiązuje nowy cennik ne mecze Śląska Wrocław. Oto jego założenia i szczegóły:
 

NIŻSZE CENY

 
 
Pierwszą, podstawową zmianą w systemie sprzedaży biletów będą niższe ceny i ujednolicenie cennika. Przykładowo za bilet normalny na sektor C na mecz z Legią i Lechem (I kategoria cenowa) do tej pory trzeba było zapłacić 42 złote. Od dziś cena ta zmaleje do 30 zł! Zniknie już podział na spotkania droższe i tańsze. Dodatkowo wejściówki w dniu meczu będą dostępne w takich samych cenach jak w przedsprzedaży, a nie o 5 złotych droższe jak do tej pory. Zmianę cen widać na naszych cennikach. 
 
Oto aktualny cennik biletów na mecze Śląska Wrocław:
 
 
 
 

DZIECI I UCZNIOWIE

 
 
Duże i pozytywne zmiany przy kupnie biletów czekają również naszych młodych fanów. W tym sezonie kilkakrotnie przeprowadzaliśmy akcję „Mamo, tato – chcę na mecz!”. W jej ramach kibice Śląska, którzy nie skończyli jeszcze 13. roku życia, na mecze naszej drużyny wchodzili za darmo. Akcja cieszyła się powodzeniem i dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych wraz z opiekunami. Od najbliższego spotkania promocja wprowadzona zostaje na stałe!
 
Każdy kibic, który nie skończył 13 lat, może wejść na spotkanie WKS-u na Stadionie Wrocław za darmo. Przypominamy, że dzieci w tym wieku muszą wybrać się na mecz z dorosłym opiekunem.
 
Z kolei młodzież w wieku 13-18 lat na spotkania Śląska wchodzi od teraz za jedyne 10 złotych! To ogromna zmiana w stosunku do np. 30 złotych za bilet na trybunę C przy meczu I kategorii wg starego cennika!
 

BILET RODZINNY

 
 
Kolejne udogodnienia dotyczą biletów na Sektor Rodzinny. Wprowadzony zostaje specjalny Bilet Rodzinny, na który mogą wejść 2 osoby dorosłe (kobieta + mężczyzna), a na każdą z nich może przypadać maksymalnie 5 dzieci do ukończenia 13. roku życia. Jeśli rodzic wybiera się na mecz z jednym dzieckiem, to oczywiście nie płaci jak za Bilet Rodzinny, tylko jak za dwa bilety indywidualne. Cennik zawsze wybierze korzystną dla kibica opcję!
 

SENIORZY

 
 
Nasz Śląsk Wrocław kończy w przyszłym roku 70-lat. Ale na mecze WKS-u już teraz w niższych cenach mogą chodzić kibice, którzy ukończyli 60. rok życia! Bilet to od dziś tylko 10 złotych! 
 
Chcemy zachęcić do przychodzenia na nasze mecze również młodzież starszą, pamiętającą i przeżywającą razem z klubem wiele kart jego historii. Właśnie dlatego, przygotowaliśmy specjalne udogodnienia dla naszych fanów-seniorów. Promocyjne bilety przysługują teraz nie od 65. roku życia, ale już dla każdego, kto skończył 60 lat. 
 
Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania kibiców, którzy od dawna nie byli na meczach WKS-u oraz tych, którzy wciąż czekają na swoje pierwsze wyjście na trybuny. Stadion Wrocław i Śląsk Wrocław stoją dla Was otworem. Przyjdźcie i poczujcie z nami wyjątkowe piłkarskie emocje!
 

GDZIE KUPIĆ BILETY?

 
 
Wszystkie bilety, już w odświeżonym cenniku, można kupować w naszych punktach sprzedaży, na Wyspach Kibica i na stronie internetowej. Tutaj więcej informacji:
 
Wyspy Kibica Śląska Wrocław: ArkadyCH BorekE.Leclerc
Strona internetowa bilety.slaskwroclaw.pl
 
Zachęcamy do kupowania wejściówek jak najszybciej i nie zostawiania tego na ostatnią chwilę. Dzięki temu możemy uniknąć tłoku i kolejek przy kasach pod Stadionem Wrocław w dniu meczu.
 
Zapraszamy na mecze ŚląskaWrocław i do zobaczenia #NaStadionie!
 
 

Plan stadionu:

 

 

 


Ponadto zachęcamy do zapoznania się z regulaminem sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław. Można go przeczytać klikając w: Regulamin Sprzedaży.