Cennik biletów

2014-08-07 21:46:50

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat cennika biletów na sezon 2017/2018. 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław. Można go przeczytać klikając w: Regulamin sprzedaży

 

Oto aktualny cennik biletów na mecze Śląska Wrocław:

 
 
 
 
Bezpłatne bilety dla dzieci do 13 roku życia nie dotyczą sektora VIP, gdzie obowiązuje inny cennik. Szczegóły TUTAJ

TRYBUNA A


Ponownie specjalnie dla Was otwieramy Trybunę A, a do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na tę trybunę przysługuje darmowe miejsce na parkingu wielopoziomowym. 

 

Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego na podstawie okazania biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.DZIECI I UCZNIOWIE

 
 
Duże i pozytywne zmiany przy kupnie biletów czekają również naszych młodych fanów. W ubiegłym sezonie kilkakrotnie przeprowadzaliśmy akcję „Mamo, tato – chcę na mecz!”. W jej ramach kibice Śląska, którzy nie skończyli jeszcze 13. roku życia, na mecze naszej drużyny wchodzili za darmo. Akcja cieszyła się powodzeniem i dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych wraz z opiekunami. Tym samym wprowadzona została na stałe!
 
Każdy kibic, który nie skończył 13 lat, może wejść na spotkanie WKS-u na Stadionie Wrocław za darmo. Przypominamy, że dzieci w tym wieku muszą wybrać się na mecz z dorosłym opiekunem.
 
Z kolei młodzież w wieku 13-18 lat na spotkania Śląska wchodzi od teraz za jedyne 10 złotych! 

 

SENIORZY

 
 
Nasz Śląsk Wrocław kończy w tym roku 70 lat. Ale na mecze WKS-u już teraz w niższych cenach mogą chodzić kibice, którzy ukończyli 60. rok życia! Bilet to tylko 10 złotych! 
 
Chcemy zachęcić do przychodzenia na nasze mecze również młodzież starszą, pamiętającą i przeżywającą razem z klubem wiele kart jego historii. Właśnie dlatego, przygotowaliśmy specjalne udogodnienia dla naszych fanów-seniorów. Promocyjne bilety przysługują teraz nie od 65. roku życia, ale już dla każdego, kto skończył 60 lat. 
 
Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania kibiców, którzy od dawna nie byli na meczach WKS-u oraz tych, którzy wciąż czekają na swoje pierwsze wyjście na trybuny. Stadion Wrocław i Śląsk Wrocław stoją dla Was otworem. Przyjdźcie i poczujcie z nami wyjątkowe piłkarskie emocje!
 

GDZIE KUPIĆ BILETY?

 
 
Wszystkie bilety, już w odświeżonym cenniku, można kupować w naszych punktach sprzedaży, na Wyspach Kibica i na stronie internetowej. Tutaj więcej informacji:
 
Wyspy Kibica Śląska Wrocław: ArkadyCH Borek
Strona internetowa bilety.slaskwroclaw.pl
 
Zachęcamy do kupowania wejściówek jak najszybciej i nie zostawiania tego na ostatnią chwilę. Dzięki temu możemy uniknąć tłoku i kolejek przy kasach pod Stadionem Wrocław w dniu meczu.
 
Zapraszamy na mecze Śląska Wrocław i do zobaczenia #NaStadionie!
 
 

Plan stadionu: