Drodzy Kibice Śląska Wrocław,

w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (w skrócie RODO), pragniemy zapewnić, że Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław S.A. dokłada wszelkich starań i zapewnia, żeby Państwa dane przetwarzane były zgodnie z prawem i w sposób bezpieczny.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze zmianami w Polityce Prywatności Śląska Wrocław.

Chcemy Ciebie zapewnić, iż przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu i zakresie związanym ze sprzedażą biletów na mecze. Dane znajdują się w administrowanym przez Klub systemie informatycznym - dedykowanym tylko do zakupu biletów i identyfikacji uczestników meczów. Oprócz Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A., dostęp do danych zgromadzonych w systemach posiadają:

1) właściwy podmiot zarządzający rozgrywkami

2) podmiot uprawniony do dystrybucji biletów

3) organizator meczu piłki nożnej

Dane przechowywane są nie dłużej niż przez okres 2 lat od dnia ostatniego zakupu biletu wstępu przez uczestnika meczu piłki nożnej lub przekazania mu innego dokumentu uprawniającego do przebywania na meczu piłki nożnej.

Ze sportowym pozdrowieniem!
Dowiedz się więcej
Akceptuję
19
Kamil
Biliński
Napastnik
Polska
kraj
23.01.1988
data urodzenia
Wrocław
miejsce urodzenia
77
Waga
181
Wzrost

Kariera klubowa

Śląsk Wrocław, Gawin Królewska Wola, Śląsk Wrocław, Znicz Pruszków, Górnik Polkowice, Wisła Płock, Żalgiris Wilno, Dinamo Bukareszt

Sukcesy

mistrzostwo Litwy 2013, wicemistrzostwo Litwy 2012, wicekról strzelców litewskiej ekstraklasy 2013, król strzelców Młodej Ekstraklasy 2009

Debiut w Śląsku

9 września 2006 roku