Drodzy Kibice Śląska Wrocław,

w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (w skrócie RODO), pragniemy zapewnić, że Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław S.A. dokłada wszelkich starań i zapewnia, żeby Państwa dane przetwarzane były zgodnie z prawem i w sposób bezpieczny.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze zmianami w Polityce Prywatności Śląska Wrocław.

Chcemy Ciebie zapewnić, iż przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu i zakresie związanym ze sprzedażą biletów na mecze. Dane znajdują się w administrowanym przez Klub systemie informatycznym - dedykowanym tylko do zakupu biletów i identyfikacji uczestników meczów. Oprócz Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A., dostęp do danych zgromadzonych w systemach posiadają:

1) właściwy podmiot zarządzający rozgrywkami

2) podmiot uprawniony do dystrybucji biletów

3) organizator meczu piłki nożnej

Dane przechowywane są nie dłużej niż przez okres 2 lat od dnia ostatniego zakupu biletu wstępu przez uczestnika meczu piłki nożnej lub przekazania mu innego dokumentu uprawniającego do przebywania na meczu piłki nożnej.

Ze sportowym pozdrowieniem!
Dowiedz się więcej
Akceptuję
27
Mariusz
Idzik
Napastnik
Polska
kraj
01.04.1997
data urodzenia
Wrocław
miejsce urodzenia
75
Waga
187
Wzrost

Kariera klubowa

wychowanek

Biografia

Wychowanek Śląska we wrocławskim klubie przeszedł wszystkie szczeble od drużyn juniorskich po pierwszy zespół WKS-u. Przed sezonem 2014/15 został przez Tadeusza Pawłowskiego włączony do kadry ekstraklasowej drużyny. Na debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej ciągle czeka, ale udało mu się zagrać w towarzyskim meczu zielono-biało-czerwonych z Borussią Dortmund.